Urząd

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych (RFIL) to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Budowa Remizy OSP w Zarzeczu

Nazwa zadania: Budowa Remizy OSP w Zarzeczu

Całkowita wartość inwestycji: 1 632 148,75 zł.

Wydatek finansowany w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach wniosku o uzyskanie środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin i powiatów w wysokości 895 000,00 zł.

Termin rozpoczęcia inwestycji I.2020 r.

Termin zakończenia inwestycji: 30.06.2021 r.

Zakres robót:

Budowa budynku remizy w Zarzeczu o pow. zabudowy 265,65 m2, pow. użytkowa 291,44 m2, ilość kondygnacji: 2. Budynek będzie miał dwa stanowiska garażowe na wozy strażackie, zaplecze strażackie, tj. sanitariaty, szatnię, magazyny, dyżurkę oraz część administracyjno-biurową, zawierającą biura oraz pomieszczenie socjalne.  

Zagospodarowanie terenu; budowa miejsc postojowych z płyt ażurowych - 10 sztuk, wykonanie opaski wokół budynku oraz chodnika do budynku z kostki brukowej. Dojazd do budynku z nawierzchni z kostki brukowej. W ramach zagospodarowania zostanie wykonane oświetlenie terenu oraz boks śmietnikowy.