Aktualności

Wszystkie aktualności

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej prosimy o przyjęcie serdecznych podziękowań za zaangażowaną, efektywną i twórczą pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą oraz gratulacji za dotychczasowe osiągnięcia.

W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest kształtowanie mądrego, wychowanego w duchu prawdziwych wartości i tradycji, młodego pokolenia. Szkoła jest miejscem, w którym człowiek nie tylko zdobywa i przyswaja niezbędną wiedzę, ale także uczy się jak tą wiedzę pogłębiać, w jaki sposób wykorzystywać ją w życiu codziennym. Od najmłodszych lat nauczyciel jest przewodnikiem, doradcą, przyjacielem.

To dzięki zaangażowaniu Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników placówek oświatowych, kolejne pokolenia mogą pogłębiać wiedzę i kształtować umysły.

Życzymy, aby przywiązanie i wdzięczność uczniów, a nierzadko również absolwentów szkół, wynagradzały trud niełatwej pracy i stanowiły dowód na to, jak ogromną rolę spełniliście w ich życiu. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory.

Burmistrz Boguchwały dr Wiesław Kąkol                 Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Pustelny

Liczba odsłon: 1277
Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2020-10-14
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2020-10-14 10:20
data ostatniej aktualizacji
aktualizacja dokonana przez

Data zmiany Zmodyfikował Czynność