Aktualności

Wszystkie aktualności

Gra Miejska "Boguchwała - Smart City w stronę ekologii"

Gmina Boguchwała zaprasza do wzięcia udziału w Grze Miejskiej "Boguchwała - Smart City w stronę ekologii". Wraz z rodziną lub znajomymi sprawdź swoją wiedzę o ekologii i Boguchwale i zdobądź atrakcyjne nagrody.

Celem Gry Miejskiej jest przybliżenie zagadnień związanych z poprawą bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego na obszarze miasta Boguchwała. Gra została zorganizowana w ramach projektu „Boguchwała Smart City - rekonfigurowany dynamicznie system monitoringu bezpieczeństwa ekologicznego i publicznego z detekcją źródeł, emitentów i wydzieleniem obszarów bezpieczeństwa” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Gra odbędzie się w sobotę 29 sierpnia 2020 roku na terenie miasta Boguchwała. Rozpoczęcie na Rynku Miejskim o godz. 13:00. Zadaniem uczestników będzie poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami kontaktowymi oraz wykonywanie następujących po sobie zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymują punkty. Grę wygra zespół, który zaliczy po kolei wszystkie punkty kontaktowe zgodnie z otrzymaną mapą oraz uzyska największą ilość punktów.

Super nagrody:

  • za zajęcie I miejsca – smartwatch dla wszystkich członków zespołu,
  • za zajęcie II miejsca – głośnik bluetooth dla wszystkich członków zespołu,
  • za zajęcie III miejsca – słuchawki bezprzewodowe dla wszystkich członków zespołu.

W grze może wziąć udział 25 zespołów. Każdy zespół składa się z 4 mieszkańców Gminy Boguchwała - kapitana oraz 3 członków zespołu. W grze mogą brać udział zespoły, które zarejestrowały się na stronie www.smart.boguchwala.pl oraz zespoły, które przyjdą na start gry – jednak tylko w przypadku wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin, niezbędne dokumenty oraz rejestracja dostępne na stronie www.smart.boguchwala.pl.

Liczba odsłon: 1546
Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2020-08-07
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2020-08-07 09:49
data ostatniej aktualizacji
aktualizacja dokonana przez

Data zmiany Zmodyfikował Czynność