Udany start Jedności. Przegrana Izolatora

Na inaugurację rozgrywek IV Ligi Podkarpackiej Izolator Boguchwała podejmował na własnym stadionie Igloopol Dębica. Do przerwy w spotkaniu utrzymywał się bezbramkowy remis, ale po zmianie stron na boisku dominował zespół gości. W 70 minucie pierwszą bramkę dla zespołu z Dębicy zdobył Przemysław Nalepka, celnym strzałem z rzutu karnego. Na pięć minut przed końcem wynik spotkania na 2:0 ustalił Aleksander Drobot.

IV Liga Podkarpacka:

Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 0:2

Pierwszy mecz w sezonie ma za sobą także zespół Jedności Niechobrz, który na własnym boisku pokonał Czarnych Czudec 5:0. Już w 1. minucie spotkania prowadzenie gospodarzom dał Łukasz Kalandyk, który trafił do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego. Po chwili składną akcję wykończył Dariusz Szeliga i było 2:0, a trzecią bramkę zdobył Damian Szeliga. W drugiej połowie Jedność dołożyła jeszcze dwa trafienia. Pierwsze z nich to gol samobójczy, drugie padło po strzale z rzutu karnego autorstwa Dariusza Szeligi.