Aktualności

Wszystkie aktualności

Liceum w Boguchwale z tytułem World School for the Diploma Programme

2020-06-17
LOB Boguchwała

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale otrzymało oficjalne potwierdzenie nadania tytułu World School for the Diploma Programme, sygnowane przez Panią doktor Siva Kumari, Dyrektora Generalnego International Baccalaureate Organization (IB). 

W praktyce wiadomość ta oznacza, że Liceum w Boguchwale dołączyło do światowej sieci szkół, które oferują ambitnej młodzieży Program matury międzynarodowej i przeprowadzają wieńczące go egzaminy. Kształcenie w ramach IB  Diploma Programme to edukacja realizowana według najlepszych uniwersalnych standardów. Dzięki temu w boguchwalskiej szkole średniej uczniowie będą mieli mozliwość korzystania z edukacji globalnej, realizowanej według najlepszych międzynarodowych standardów.

Przyznane wyróżnienie potwierdza wysoką jakość kształcenia w boguchwalskim Licuem. Placówka od dłuższego czasu znajduje się wśród najlepszych szkół średnich w Polsce. W ostatnich latach Liceum uzyskało tytuły Srebrnej Szkoły i Brązowej Szkoły w rakingu "Perspektywy". 

Aktualnie trwa nabór do boguchwalskiego Liceum na kolejny rok szkolny. Szczegółowe informacje na stronach boguchwala.pl oraz www.liceum.boguchwala.pl 

Liczba odsłon: 1323
Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2020-06-17
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2020-06-17 13:45
data ostatniej aktualizacji
aktualizacja dokonana przez

Data zmiany Zmodyfikował Czynność