Aktualności

Wszystkie aktualności

V Edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego "The English Challenge"

2020-03-06
ZS Kielanówka

29 lutego w Zespole Szkół w Kielanówce odbyła się V edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla klas VI "The English Challenge". W konkursie wzięli udział reprezentanci ze wszystkich szkół z gminy Boguchwała. Uczestnicy konkursu rozwiązując zadania konkursowe na komputerze sprawdzili swoją wiedzę z zakresu: gramatyki, słownictwa, rozumienia tekstu czytanego i słuchanego, reagowania językowego. Uczniowie wykazali  bardzo wysoki poziom wiedzy językowej przekraczający materiał przewidziany w podstawie programowej.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce i główną nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 30 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 450 zł otrzymała Gabriela Habrat z Kielanówki,
  • II miejsce i nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 24 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 360 zł otrzymała Jagoda Russek z Woli Zgłobieńskiej,
  • III miejsce i nagrodę w postaci kuponu w wymiarze 16 godzin nauki języka na dowolnym poziomie zaawansowania o wartości 240 zł otrzymała Aleksandra Pytlas z Boguchwały.

Dziękujemy serdecznie sponsorowi nagród Szkole Języków i Zarządzania Promar-International w Rzeszowie. Laureatom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

źródło i fot. ZS Kielanówka

Galeria
Liczba odsłon: 2051
Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2020-03-06
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2020-03-06 10:45
data ostatniej aktualizacji
aktualizacja dokonana przez

Data zmiany Zmodyfikował Czynność