Zwycięstwo Izolatora z Sanokiem. Jedność pokonała lidera.

Mecz Izolatora oraz Ekoballu Sanok rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Nad Izo Areną przeszła ulewa, która sprawiła, że na murawie pojawiły się kałuże utrudniające zawodnikom przeprowadzanie składnych akcji. W tej sytuacji lepiej poradzili sobie piłkarze z Boguchwały, którzy triumfowali 2:0. Zwycięskie bramki zdobyli Patryk Zieliński oraz Patryk Róg. „Izolacja” zajmuje drugą lokatę w tabeli i nadal traci sześć punktów do prowadzącej Wisłoki Dębica.

IV Liga Podkarpacka:

Izolator Boguchwała – Ekoball Stal Sanok 2:0

Jedność Niechobrz rywalizowała w wyjazdowym pojedynku z liderem tabeli Głogovią Głogów Młp. Spotkanie miało wyrównany przebieg i rozstrzygnęło się dopiero w samej końcówce. Przez bardzo długi okres utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale w trzeciej minucie doliczonego czasu gry gola na wagę trzech punktów dla Jedności zdobył Damian Szeliga, wykorzystując podanie Micała. Niechobrzanie zajmują piątą lokatę w tabeli klasy okręgowej.

Klasa okręgowa:

Głogovia Głogów Młp. – Jedność Niechobrz 0:1

Aż 10 goli zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Hermanowej, gdzie tamtejszy Herman rywalizował z Iskrą Zgłobień. Spotkanie zakończyło się remisem 5:5. Zespół ze Zgłobnia ma czego żałować, bo bardzo szybko objął prowadzenie 2:0 i przeważał do końca meczu. Rywale w samej końcówce zdobyli jednak gola na wagę jednego punktu. Trzy bramki dla Iskry strzelił w tym pojedynku Adrian Warzybok, a po jednej dołożyli Paweł Kmuk i Dominik Guzy. Drużyna ze Zgłobnia zajmuje szóste miejsce w tabeli.

A-klasa:

Herman Hermanowa – Iskra Zgłobień 5:5

Nowym liderem B-klasy został Grom Mogielnica, który w niedzielę zwyciężył z Orłami Pstrągówka 11:0. Już do przerwy zespół trenera Michała Kachniarza prowadził czterema bramkami, a później jeszcze powiększył przewagę. Czterokrotnie do siatki trafiał Serhiy Vatysak, po dwa gole dołożyli Kocurek i Nawrot, jednego Błażej, a dwukrotnie rywale strzelali bramki samobójcze. Grom przeskoczył w tabeli pauzującą w tej kolejce ekipę Novi o dwa punkty, ale ma rozegrany o jeden mecz więcej. Spotkanie Płomyka Lutoryż z KS Godowa zostało przerwane w 19 minucie przy stanie 0:0 ze względu na fatalne warunki atmosferyczne.