Lubcza zwyciężyła ze Spartakusem Adamówka

Trzecioligowi siatkarze Lubczy pokonali we własnej hali Spartakusa Adamówka 3:0. Wszystkie sety miały bardzo podobny przebieg. W pierwszej części toczyła się wyrównana walka, później zawodnicy z Racławówki uzyskiwali kilka punktów zaliczki i kontrolowali przebieg końcówki. Mecz rozgrywany był w spokojnym tempie i nie dostarczył zbyt wielu emocji. Trener gospodarzy Marek Samolewicz dokonywał wielu zmian w składzie, a swoją szansę otrzymali zawodnicy, którzy do tej pory mieli mniej okazji do gry. Najwięcej punktów dla Lubczy zdobył w tym meczu Stanisław Kuśnierz. Drużyna z Racławówki pozostaje na trzecim miejscu w tabeli.

Siatkarska III Liga Mężczyzn:
SST Lubcza Racławówka -
UMKS Spartakus Adamówka 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)

Zawodnicy Lubczy II przegrali w wyjazdowym pojedynku z liderem IV ligi ProSportem Czudec. Spotkanie zakończyło się w trzech setach, ale było bardzo wyrównane. Przez cały czas zespoły toczyły walkę punkt za punkt i o końcowym wyniku decydowały pojedyncze akcje. W najważniejszych fragmentach poszczególnych setów większym doświadczeniem wykazali się gracze ProSportu i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa w całym meczu. W tym sezonie pozostają niepokonani. Lubcza II aktualnie zajmuje czwartą pozycję w tabeli, ale od trzeciego miejsca dzieli ją tylko gorszy bilans setów.