Kolejny komplet punktów Izolatora

Izolator Boguchwała po dwóch zwycięstwach z rzędu dopisał do swojego konta kolejny komplet punktów. "Izolacja" pokonała na wyjeździe Stal Gorzyce 1:0. Po niezbyt emocjonujących pierwszych 30 minutach meczu, w ostatnim kwadransie pierwszej połowy zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli kilka ciekawych akcji. Piłkę obok bramki posłali Dominik Pikiel i Krystian Wilk, natomiast strzał Marcina Dudka wylądował na słupku. Na początku drugiej połowy w okolicach środka boiska sfaulowany został Patryk Zieliński. Z rzutu wolnego w pole karne zacentrował Adrian Sitek, tam najwyżej do piłki wyskoczył Marcin Dudek i strzałem głową zdobył pierwszego i jak się później okazało jedynego gola w meczu. Izolator zajmuje piąte miejsce w tabeli ze stratą 4 pkt do liderów z Przemyśla.

IV liga podkarpacka:
Stal Gorzyce - ZKS Izolator Boguchwała 0:1

Jedność Niechobrz nie znalazła sposobu na młodą drużynę SMS-u Resovia. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W 55. minucie bramkarza gospodarzy spróbował pokonać Kalandyk, jednak techniczny strzał trafił w zewnętrzną część słupka. Resovia objęła prowadzenie w 69. minucie, a 10 minut później wynik pojedynku ustalił Feret. Była to trzecia porażka drużyny z Niechobrza, która obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli klasy okręgowej.

Klasa okręgowa:
Resovia II SMS Rzeszów - LKS Jedność Niechobrz 2:0

Sposobu na liderów klasy A nie znalazła także Iskra. Crasnovia odniosła pewne zwycięstwo w Zgłobniu 4:1. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości. W drugiej odsłonie gry zarysowała się już duża przewaga drużyny z Krasnego. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Bać. Po czterech rozegranych meczach Iskra zajmuje 9 miejsce w tabeli.

Klasa A:
LKS Iskra Zgłobień - KS Crasnovia Krasne 1:4

Kolejne zwycięstwa w klasie B odniosły drużyny z Nosówki i Mogielnicy. Novi pokonali w wyjazdowym meczu Grunwald Budziwój 2:0. Obie zwycięskie bramki w pierwszej połowie meczu zdobył Adrian Rogala. Wyjazdowe zwycięstwo odniósł także Grom, który pokonał drużynę z Połomii. Bramki dla drużyny z "Wichroareny" zdobywali Obuch i Sanecki. Punktów nie udało się zdobyć Płomykowi, który przegrał w Dobrzechowie 3:4. Bramki dla drużyny z Lutoryża strzelili Powierża, Woźniak i Stolarski.