Izolator wygrywa na inaugurację rundy wiosennej

Izolator Boguchwała udanie zainaugurował rozgrywki ligowe w 2018 roku pokonując w Wielką Sobotę Ekoball Stal Sanok 4:2. Mecz na stadionie w Bykowcach lepiej rozpoczęli goście. Już w 42 sekundzie meczu Michał Bogacz wyprowadził "Izolację" na prowadzenie. W 17. minucie po dośrodkowaniu Kamila Rębisza strzałem głową bramkę zdobył Łukasz Szczoczarz. Dwubramkowe prowadzenie Izolatora trwało zaledwie minutę, gdy po szybkiej kontrze Jakub Ząbkiewicz pokonał Miłosza Lewandowskiego. W 20 minucie ponownie bramkę zdobył Łukasz Szczoczarz, który skutecznie wyegzekwował rzut karny podyktowany za faul na Krzysztofie Szymańskim. Na siedem minut przed końcem pierwszej części spotkania gospodarze ponownie zdobyli kontaktową bramkę. W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Bartosz Sieradzi. W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka, a wynik meczu ustalił Krzysztof Szymański.

IV liga podkarpacka:
Ekoball Stal Sanok - ZKS Izolator Boguchwała 2:4

Piłkarską wiosnę Jedność zainaugurowała bezbramkowym remisem. Pomimo dogodnych sytuacji drużyna z Niechobrza wywiozła z Niebylca, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, tylko jeden punkt. Kolejne spotkanie Jedność rozegra na własnym terenie a przeciwnikiem będzie lider klasy okręgowej Korona Rzeszów.

Klasa okręgowa:
GKS Aramix Niebylec - LKS Jedność Niechobrz 0:0

Inaugurację rundy wiosennej nie zaliczą do udanych drużyny z Klasy A. Grom przegrał na własnym boisku z drużyną Świlczanki 1:4. Mecz rozpoczął się pod dyktando gości, którzy za sprawą Macieja Prenety po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Grom odpowiedział bramką kontaktową w 65. minucie, niestety już 10 minut później hat-trick skompletował Preneta. Wynik meczu ustalił Nowak. Ważne punkty straciła także Iskra, która uległa na własnym terenie drużynie z Hermanowej 1:2. Świąteczny pojedynek lepiej rozpoczął się dla gości, którzy szybko objęli prowadzenie. Później mogli podwyższyć, lecz golkiper Iskry Mateusz Drzał obronił rzut karny. Gospodarze doprowadzili w końcu do wyrównania i mogli nawet przejąć inicjatywę, ale zmarnowali kilka dogodnych okazji. Swoją szansę wykorzystali piłkarze z Hermanowej i ostatecznie zdobyli zwycięską bramkę.