Komplet punktów Izolatora. Remisy Jedności, Iskry i Płomyka

Po przegranej na własnym terenie z Sokołem Sieniawa piłkarze Izolatora byli zmotywowani aby się zrehabilitować i z wyjazdowego meczu z Piastem Tuczempy wrócić z kompletem trzech punktów. Biało-zieloni wyszli na prowadzenie już w 2. minucie. Po zamieszaniu w polu karnym do bramki gospodarzy trafił Zbigniew Dąbek. W 18. minucie prowadzenie "Izolacji" podwyższył Patryk Róg, który zdobył bramkę efektownym zagraniem piętą. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry arbiter podyktował rzut karny za zagranie ręką Kamila Puca. Bramkę dla gospodarzy zdobył Karol Wota. Od tego momentu gra się zaostrzyła, o czym świadczy aż dziewięć żółtych kartek. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Patryk Zieliński.

IV liga podkarpacka:
KS Piast Tuczempy - ZKS Izolator Boguchwała 1:3

W ramach 2. kolejki klasy okręgowej Jedność Niechobrz mierzyła się wyjazdowym spotkaniu z beniaminkiem Błękit Żołynia. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 17. minucie. Po rzucie rożnym obrońcy Jedności nie byli w stanie wybić piłki, co wykorzystał Wawrzaszek. Niechobrzanie wyrównali dopiero w doliczonym czasie gry. Błękitowi nie udała się pułapka ofsajdowa, co wykorzystał Kłeczek.

Klasa okręgowa:
LKS Błękit Żołynia - LKS Jedność Niechobrz 1:1

W miniony weekend rozgrywki rozpoczęła rzeszowska Klasa A, w której walczą Iskra Zgłobień i Grom Mogielnica. Drużyna ze Zgłobnia inauguracyjny mecz rozegrała w Hermanowej. W spotkanie lepiej weszli gospodarze, a Iskra skupiła się na bronieniu dostępu do własnej bramki. Jednak w 19. minucie zawahanie obrońców Hermana wykorzystał Kamil Ostrowski, który pokonał bramkarza gospodarzy. Korzystny rezultat utrzymywał się aż do 82. minuty. Wyrównujące trafienie zdobył obrońca Hermana Rafał Kopiec. Mecz Świlczanka Świlcza - Grom Mogielnica został odwołany.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Herman Hermanowa - LKS Iskra Zgłobień 1:1

Borykająca się z brakami kadrowymi drużyna Novi Nosówka uległa w pierwszym ligowym spotkaniu Sokołowi Grodzisko 0:5. W pierwszym meczu sezonu lepiej poradził sobie Płomyk. W pojedynku z Huraganem Kozłówek drużyna z Lutoryża przegrywała do 77. minuty 0:2. Bramki na wagę jednego punktu zdobyli Wiśniewski i Warzybok.

Klasa B, grupa Rzeszów II - Strzyżów:
LKS Novi Nosówka - PKS Sokół Grodzisko 0:5
LKS Płomyk Lutoryż - LKS Huragan Kozłówek 2:2

źródło: www.zksizolator.eu, www.facebook.com/podkarpackapilkanozna, iskrazglobien.futbolowo.pl, www.90minut.pl, novi.futbolowo.pl, lksplomyk.futbolowo.pl