Turniej o Puchar Burmistrza Boguchwały - półfinały

Kibiców piłki nożnej zapraszamy na mecze rozgrywane w ramach Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały 2017. Spotkania półfinałowe odbędą się w najbliższą niedzielę 30 lipca oraz 1 sierpnia.

W pierwszym meczu półfinałowym Płomyk Lutoryż podejmie Iskrę Zgłobień. W spotkaniu eliminacyjnym Płomyk pewnie pokonał drużynę Novi Nosówka 3:0. Piłkarze z Lutoryża wyszli na prowadzenie już w pierwszych minutach gry po trafieniu Mateusza Wardzały. Po 20 minutach było już 2:0. Bezpośrednio z rzutu wolnego do bramki Novi trafił Karol Gąsior. Ostatecznie wynik meczu w 80. minucie ustalił Sebastian Domino.

We wtorek o wejście do finału powalczy ubiegłoroczny zwycięzca Turnieju Jedność Niechobrz oraz Reprezentacja Zgłobnia. Drużyna zbudowana przez Bartosza Worosza sprawiła niespodziankę i w meczu eliminacyjnym pokonała Grom Mogielnica. Wtorkowe spotkanie na "Wichroarenie" miało dramatyczny przebieg i przysporzyło wielu emocji. Jako pierwsi prowadzenie objęli piłkarze ze Zgłobnia, ale w drugiej połowie dwukrotnie odpowiedzieli gospodarze. Bardzo ambitnie walcząca drużyna gości w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry wyrównała po trafieniu Patryka Wiącka. O wyłonieniu półfinalisty decydował konkurs rzutów karnych, w którym ostatecznie zwyciężyła Reprezentacja Zgłobnia.