Zwycięstwo Izolatora na zakończenie sezonu. Grom pokonał Granit

Sezon 2016/2017 Izolator Boguchwała zakończył wyjazdowym zwycięstwem 5:1 w Nowej Dębie 5:1. Izolator wyszedł na prowadzenie już w 5. minucie. Łukasz Szczoczarz na skrzydle ograł dwóch rywali uderzając piłkę na długi słupek. Odbitą od bramkarza piłkę na gola zamienił Patryk Róg. Kwadrans później kolejną bramkę zdobył Róg. Od tego momentu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, jednak wszystkie pojedynki z piłkarzami Stali wygrał bramkarz "Izolacji" Miłosz Lewandowski. Druga połowa rozpoczęła się od gola Łukasza Szczoczarza. Czwartą bramkę zdobył Krzysztofa Szymański, który przebywał jedynie dwie minuty na murawie. Ponownie kilka groźnych akcji przeprowadziła Stal, a honorowego gola zdobył Karol Rębisz. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny z Boguchwały. Wynik spotkania ustalił Łukasz Szczoczarz. Izolator Boguchwała zakończył sezon na drugim miejscu tracąc w ostatecznym rozrachunku 16 punktów do mistrza ligi Wólczanki Wołka Pełkińska.

IV liga podkarpacka:
MKS Stal Nowa Dęba - ZKS Izolator Boguchwała 1:5

Piłkarzom Jedności Niechobrz nie udało się zdobyć punktów w meczu z niżej notowanymi rywalami ze Stobiernej. Goście zwyciężyli 1:0 po golu Bartłomieja Wiecha. Na dwie kolejki przed końcem sezonu Jedność zajmuje 4. pozycję w tabeli tracąc 3 pkt do Strumyka Malawa i 5 pkt do drużyny z Soniny.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - KS Stobierna 0:1

Przedostatnia kolejka A-klasowych rozgrywek nie wniosła niczego w kwestii awansu lub spadku drużyny Gromu. Nie mniej jednak mecz mogielniczan z Granitem Wysoka Strzyżowska dostarczył wielu emocji. Grom odniósł niespodziewane zwycięstwo 1:0. Ostatni mecz drużyna z "Wichroareny" rozegra w Czudcu.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - KS Granit Wysoka Strzyżowska 1:0

Novi w ostatnim meczu sezonu rozegranym na własnym obiekcie pokonali drużynę Sokoła Grodzisko 7:1. Bramki dla zespołu z Nosówki zdobyli: Adrian Rogala (3), Karol Szpiech, Arkadiusz Róg, Marcin Grzebyk oraz Barłomiej Przybyło. Bez większych problemów z drużyną Korony Dobrzechów uporała się Iskra Zgłobień, która zwyciężyła 3:0. Piłkarze Iskry i Novi zmierzą się w ostatnim spotkaniu sezonu w Zgłobniu. Stawką meczu będzie zajęcie, premiowanego awansem, drugiego miejsca w tabeli. Wcześniej awans z pierwszego miejsca wywalczył Grunwald Budziwój, który w niedzielę pokonał Płomyka Lutoryż 5:3.