Remisy Izolatora i Jedności. Iskra dogoniła wicelidera z Nosówki

Izolator zremisował w wyjazdowym meczu 30. kolejki IV ligi w Wiązownicy. Wynik spotkania otworzył Michał Bogacz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Piotra Szkolnika. Wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Daniel. Drugie trafienie Izolator zdobył po akcji Marcina Brogowskiego, który ograł dwóch zawodników z Wiązownicy i dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie Krzysztof Szymański uderzeniem obok golkipera gospodarzy wyprowadził biało-zielonych po raz drugi na prowadzenie. Niestety w ostatniej akcji meczu Maciej Kozicki instynktownie wybił piłkę zmierzającą do siatki ręką, za co został ukarany czerwoną kartką. Rzut karny na bramkę zamienił Kacper Rop.

IV liga podkarpacka:
KS Wiązownica - ZKS Izolator Boguchwała 2:2

Remis 2:2 zanotowała także drużyna Jedności. Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze z Jawornika Polskiego. Na początku drugiej połowy drugą bramkę dla Iskry zdobył Pawełek. Jedność zdołała wywalczyć jeden punkt w końcówce meczu. Kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Sebastian Kłeczek, a do remisu doprowadził Paweł Lib.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - KS Iskra Jawornik Polski 2:2

Choćby jednego punktu nie udało się zdobyć piłkarzom z Mogielnicy. Grom w konfrontacji z drużyną LKS Przybyszówka odniósł porażkę 2:4. Bramki dla gospodarzy zdobyli Nawrot i Gosztyła.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - LKS Przybyszówka 2:4

Piłkarze z Nosówki stracili punkty w niedzielnym pojedynku z Koroną Dobrzechów. Zwycięską bramkę dla gości zdobył Damian Wasilewski. Trudne warunki Iskrze Zgłobień postawił także Grunwald Połomia. Pomimo początkowej przewagi gospodarzy, jako pierwsi do siatki trafili zawodnicy Grunwaldu. W 30. minucie w podbramkowym zamieszaniu przytomność zachował Damian Kościak, który zgrał futbolówkę do Michała Bacia, a ten spokojnym uderzeniem skierował ją do siatki. Zwycięska bramka dla drużyny ze Zgłobnia padła w 65. minucie. Ponownie na listę strzelców wpisał się Bać. Zwycięstwo pozwoliło Iskrze zrównać się punktami z drużyną Novi. Płomyk Lutoryż nie rozgrywał meczu ze względu na obligatoryjną pauzę.