Aktualności

Wszystkie aktualności

Porażka Izolatora w Sieniawie. Jedność remisuje z Gromem

Izolator zanotował czwartą porażkę w sezonie. W hicie 19. kolejki IV ligi drużyna z Boguchwały uległa Sokołowi Sieniawa 3:0. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Damian Jędryas, który celnie główkował po rzucie rożnym. W drugiej części gry Izolator starał się doprowadzić do wyrównania, lecz jego ataki skutecznie rozbijała defensywa z Sieniawy. Sokół groźnie kontrował i po jednej z takich akcji Dawid Gnatek podwyższył na 2:0. W doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Mateusz Jędryas. Po niedzielnym spotkaniu "Izolacja" do liderów z Wólki Pełkińskiej w dalszym ciągu traci 7 punktów, jednak przewaga nad trzecim Sokołem zmalała do zaledwie jednego punktu. Drużyna z Boguchwały kolejny mecz rozegra w sobotę 25 marca. Izolator na własnym boisku podejmie szóstą drużynę tabeli LKS Pisarowce.

IV liga podkarpacka:
MKS Sokół Sieniawa - ZKS Izolator Boguchwała 3:0

Jedność Niechobrz zremisowała na własnym terenie w meczu inaugurującym rundę wiosenną klasy okręgowej. Pierwsi na prowadzenie, tuż przed przerwą, wyszli piłkarze z Handzlówki. Jedność doprowadził do remisu dopiero w 92. minucie meczu po rzucie karnym. Kolejne spotkanie niechobrzanie rozegrają w sobotę w Błażowej.