Aktualności

Wszystkie aktualności

Pewne zwycięstwo Izolatora na zakończenie rundy jesiennej

Izolator Boguchwała pewnie pokonał Stal Nowa Dęba w rozgrywanym 11 listopada ostatnim ligowym spotkaniu rundy jesiennej. Spotkanie zdominowali gospodarze, choć piłkarze z Nowej Dęby kilkukrotnie zagrozili bramce Ćwiczaka. Najlepszego dnia nie miał natomiast bramkarz gości. Pierwszy gol padł już w 11. minucie po strzale Piotra Szkolnika. Przed przerwą wynik podwyższył Łukasz Szczoczarz. Po zmianie stron kolejne dwie bramki zdobył Krzysztof Szymański, a wynik meczu ustalił w 72. minucie Marek Fundakowski. Biało-zieloni zakończyli rundę na drugim miejscu w tabeli i tracą 7 pkt do liderów z Wólki Pełkińskiej. W sobotę 19 listopada o godz. 11:00 "Izolacja" rozegra ostatni pojedynek o stawkę w 2016 roku. W ramach 1/4 finału Okręgowego Pucharu Polski drużyna z Boguchwały podejmie na IzoArenie Resovię.

IV liga podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - Stal Nowa Dęba 5:0

Faworyzowana Jedność Niechobrz zremisowała w wyjazdowym meczu z przedostatnią drużyną w tabeli KS Dąbrówki. Zespół z Niechobrza objął prowadzenie już w 5. minucie po golu Pawła Liba. Gospodarze wyrównali w 29. minucie po strzale Damiana Szeligi. Ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie już na początku drugiej połowy. Prowadzenie Dąbrówek utrzymywało się do końca spotkania, jednak w doliczonym czasie gry punkt dla Jedności uratował Lib. Niechobrzanom do końca rundy pozostał jedno spotkanie. W sobotę 19 listopada o godz. 13:00 podejmą Koronę Rzeszów.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
KS Dąbrówki - LKS Jedność Niechobrz 2:2

Komisja gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, ze względu na złe warunki atmosferyczne, które wystąpiły w minioną niedzielę przełożyła mecze Klasy A. Spotkanie Gromu z Czarnymi Czudec odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 11:30 na stadionie w Mogielnicy.