Aktualności

Wszystkie aktualności

Przegrana Izolatora w Jaśle. Gminne derby na remis

Porażką zakończył się ostatni wyjazdowy mecz ligowy Izolatora. Drużyna z Boguchwały przegrała w Jaśle 0:3. W pierwszej odsłonie meczu dobre okazje na zdobycie gola zmarnowali Tarasenko oraz Zieliński. Druga połowa rozpoczęła się od ataków "Izolacji", niestety to piłkarze beniaminka zdobyli pierwsi gola. Przy jednobramkowym prowadzeniu Czarnych strzał Szczoczarza fenomenalnie obronił bramkarz gospodarzy. Kolejne bramki gospodarze zdobyli po kontratakach w doliczonym czasie gry. Dodatkowo Izolator kończył spotkanie w osłabieniu. Dwoma żółtymi kartkami, a w konsekwencji czerwoną, ukarany został Konrad Cupryś. Po sobotniej porażce biało-zieloni tracą już siedem punktów do lidera z Wólki Pełkińskiej. Ostatnie spotkanie rundy jesiennej Izolator rozegra w piątek 11 listopada (godz. 13:00) na IzoArenie, gdzie zmierzy się ze Stalą Nowa Dęba.

IV liga podkarpacka:
JKS Czarni Jasło - ZKS Izolator Boguchwała 3:0

Po łatwym zwycięstwie na własnym terenie z Jasionką, Jedność odniosła kolejną wygraną. Drużyna z Niechobrza zwyciężyła 3:2 w Stobiernej. Dzięki wygranej Jedność utrzymuje się w czołówce klasy okręgowej (4 miejsce), tracąc jedynie 3 punkty do lidera ze Strzyżowa.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
KS Stobierna - LKS Jedność Niechobrz 2:3

Piłkarze Gromu Mogielnica nie znaleźli sposobu na zdobycie kolejnych punktów. W wyjazdowym meczu w Wysokiej Strzyżowskiej ulegli Granitowi 0:3. Była to dziewiąta porażka w sezonie. Ostatnie spotkanie rundy jesiennej Grom rozegra w najbliższą niedzielę o godz. 11:30 na stadionie w Mogielnicy. Przeciwnikami mogielniczan będą Czarni Czudec.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
KS Granit Wysoka Strzyżowska - LKS Grom Mogielnica 3:0

W minioną niedzielę ostatnie mecze rundy jesiennej rozegrali piłkarze z Klasy B. Na stadionie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Niechobrzu zmierzyły się drużyny Novi i Iskry. Mecz lepiej rozpoczęli piłkarze ze Zgłobnia, jednak po kilkunastu minutach spotkanie się wyrównało. Novi byli wyjątkowo groźni przy stałych fragmentach, a kilka dogodnych okazji stworzyła także Iskra. W końcówce pierwszej odsłony meczu zrobiło się nerwowo. Czerwoną kartkę obejrzał zawodnik ze Zgłobnia, a dodatkowo arbiter błędnie podyktował rzut wolny. W drugiej połowie lepiej radzili sobie piłkarze z Nosówki, jednak gra Iskry sprawiła, iż przewaga jednego gracza była praktycznie niezauważalna. Szansę na rozstrzygnięcie spotkania nie wykorzystał Bać. Jego strzał z trudem wybronił Szeliga. Kolejne błędy popełnił arbiter, który w samej końcówce meczu nie podyktował rzutu karnego dla drużyny z Nosówki. Punktów nie udało się zdobyć drużynie z Lutoryża. Płomyk przegrał w Kozłówku 2:3. Rundę jesienną na pierwszym miejscu zakończyła drużyna z kompletem zwycięstw zakończyła drużyna Budziwoja. Drugie miejsce, z siedmioma punktami straty, zajmują Novi (23 pkt). Iskra zgromadziła na swoim koncie 16 pkt, co pozwoliło się uplasować na czwartym miejscu. Atutem piłkarzy ze Zgłobnia w nowym roku będzie jednak fakt, iż wszystkie mecze rundy rozegrają na własnym stadionie. Przedostatnie miejsce w tabeli zajął Płomyk (10 miejsce, 6 pkt).