Aktualności

Wszystkie aktualności

Wysokie zwycięstwo Izolatora. Dwie wygrane Jedności

Po dwóch słabszych meczach - porażce i remisie - Izolator wysoko pokonał Piasta Tuczempy. Kibice zgromadzeni na stadionie w Tuczempach obejrzeli wyrównaną pierwszą odsłonę spotkania. Jednak tuż przed przerwą, po zamieszaniu w polu karnym, Konrad Cupryś uderzeniem pod poprzeczkę wyprowadził biało-zielonych na prowadzenie. W drugiej połowie groźniejsze akcje stwarzał Izolator, który za sprawą Patryka Zielińskiego w 62. minucie zdobył drugiego gola. Dziesięć minut później wyniki podwyższył Łukasz Szczoczarz, który dodatkowo, w doliczonym czasie gry, ustalił wynik spotkania. W sobotę o godz. 15:00 na IzoArenie biało-zieloni podejmą KS Wiązownica.

IV liga podkarpacka:
KS Piast Tuczempy - ZKS Izolator Boguchwała 0:4

W ubiegłym tygodniu Jedność rozegrała aż dwa spotkania. Czwartkowy mecz z Astrą zakończył się zwycięstwem niechobrzan, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Dominik Grzebyk. Komplet punktów Jedność wywalczyła także w niedzielnym, wyjazdowym spotkaniu w Jaworniku Polskim. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6. minucie meczu. Ten stan rzeczy utrzymywał się do 64. minuty, gdy wyrównującego gola strzelił Paweł Lib. Obrońca Jedności został bohaterem spotkania po zdobyciu zwycięskiego trafienia w 90. minucie meczu. Jedność awansowała na czwartą pozycję w tabeli i z jednym zaległym spotkaniem traci 5 punktów do lidera ze Strzyżowa.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
LKS Jedność Niechobrz - KS Astra Medynia Głogowska 1:0
KS Iskra Jawornik Polski - LKS Jedność Niechobrz 1:2

Kolejna seria spotkań rzeszowskiej Klasy A nie okazała się szczęśliwa dla piłkarzy z Mogielnicy. Grom na własnym terenie nie znalazł sposobu na drużynę z Trzebowniska, która znajduje się w ścisłej czołówce ligi. Była to szósta porażka mogielniczan w obecnym sezonie. W najbliższą niedzielę Grom zmierzy się na wyjeździe z drużyną z Przybyszówki.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - LKS Trzebownisko 0:2

W niedzielę piłkarze z Nosówki skromnie pokonali ekipę z Dobrzechowa 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Marcin Byjoś. Bardziej okazałe zwycięstwo zanotowała Iskra, która zmierzyła się z Grunwaldem Połomia. Już w 6. minucie do bramki Grunwaldu trafił Damian Kościak. Gospodarze skupili się na defensywie, a od 30. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, po niefortunnej interwencji bramkarza ze Zgłobnia, padł wyrównujący gol. Remis utrzymywał się do 72. minuty, gdy Iskra ponownie wyszła na prowadzenie za sprawą Konrada Piotrowskiego. Chwilę później Piotrowski ponownie wpisał się na listę strzelców. Wynik meczu z rzutu wolnego ustalił Bogdan Ruszała. Płomyk Lutoryż, trzeci z gminnych "B-klasowców", w miniony weekend pauzował.