Ciężka przeprawa Izolatora w Przeworsku. Jedność remisuje z liderem

Sobotnie spotkanie 7. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Orłem Przeworsk, a Izolatorem Boguchwała zakończyło się zwycięstwem boguchwalskiej drużyny 1:0. Mecz obfitował w wiele spornych sytuacji, nieprzyjemnych fauli oraz błędów sędziego. W 18. minucie ręką w polu karnym zagrał defensor Orła. "Jedenastkę" na gola zamienił Łukasz Szczoczarz. Bardzo agresywnie grał zawodnik z Przeworska Damian Misiło.W 68. minucie dwukrotnie w jednej akcji zaatakował nogi Krzyszofa Domina. Na boisku doszło także do przepychanek, w wyniku których czerwoną kartkę otrzymał Kamil Zieliński. Orzeł groźniejsze sytuacje stwarzał w pierwszej części spotkania. W drugiej miał mniej do powiedzenia, a zdecydowanie lepiej zagrał Izolator. Spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem "Izolacji". Kolejne spotkanie już w środę. Biało-zieloni na własnym boisku podejmą Start Pruchnik. Rozpoczęcie meczu o godz. 16:30.

IV liga podkarpacka:
MKS Orzeł Przeworsk - ZKS Izolator Boguchwała 0:1

W rozegranym w czwartek 8 września spotkaniu klasy okręgowej Jedność Niechobrz zremisowała z liderem z Sokołowa Małopolskiego 1:1. Bramkę dla Jedności zdobył Sebastian Kłeczek. Przed piłkarzami z Niechobrza dwa mecze w tym tygodniu. W środę wyjazdowy mecz z drugą drużyną Resovii, a w niedzielę na własnym terenie z Astrą Medynia Głogowska.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
LKS Jedność Niechobrz - TG Sokół Sokołów Młp 1:1

Grom Mogielnica po niedzielnej, czwartej kolejce spotkań w Klasie A nadal "okupuje" ostatnie miejsce w tabeli. Ekipa z Mogielnicy po raz kolejny nie znalazła sposobu na rywali i na własnym boisku przegrała z LKS Hermanowa 0:2.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - LKS Hermanowa 0:2

Udany weekend zaliczyły drużyny grające w Klasie B. Novi pokonali zespół z Lubeni 6:3. Mimo wysokiego prowadzenia w szeregi zespołu z Nosówki wdarło się rozluźnienie, a rywale zdołali w krótkim czasie zdobyć aż 3 bramki. W następnych minutach Novi przejęli jednak inicjatywę i zakończyli spotkanie z 6 bramkami na koncie. Bramki dla Novi zdobywali Damian Rachwalski (2), Adrian Rogala (2) oraz Marcin Byjoś oraz Maks Porada. Pierwszy komplet punktów zdobył w tym sezonie Płomyk, który pokonał Albatrosa Szufnarowa 2:0. Gospodarze otworzyli wynik w 28. Minucie, gdy po rzucie rożnym do bramki trafił Pietrucha. Druga połowa upłynęła to festiwal niewykorzystanych sytuacji przez naszą drużynę. Druga bramka padła w 72. minucie, gdy strzałem z ok. 40 metrów bramkarza przyjezdnych pokonał Kierepka. Iskra Zgłobień w tej kolejce pauzowała.