Izolator remisuje z Polonią. Podział punktów w Niechobrzu

Izolator Boguchwała zremisował 0:0 z Polonia Przemyśl w środowym meczu 5. kolejki IV ligi podkarpackiej. W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się biało-zieloni. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Szczoczarz, lecz w obydwu przypadkach arbiter odgwizdał spalonego. Okazje do zdobycia bramek mieli także Piotr Szkolnik i Patryk Róg, jednak górą okazał się bramkarz Polonii. W drugiej połowie szanse na bramki mieli gospodarze. Dwukrotnie z opresji Izolację ratował Łukasz Ćwiczak. Po pięciu rozegranych kolejkach Izolator zajmuje drugie miejsce w tabeli tracąc do lidera z Wólki Pełkińskiej 2 punkty. Kolejne spotkanie boguchwalskiej drużyny już w sobotę. Na IzoArenie biało-zieloni podejmą bezpośrednich rywali z Niska. Rozpoczęcie meczu o godz. 15:00.

IV liga podkarpacka:
MKS Polonia Przemyśl - ZKS Izolator Boguchwała 0:0

W środowej kolejce ligi okręgowej Jedność zmierzyła się na własnym boisku z Dynovią. Przez pełne 90 minut grę prowadzili gospodarze, a zespół Dynovii nastawił się na grę z kontry. Kluczowym momentem meczu była 80. minuta, kiedy to w polu karnym Dynovii faulowany był napastnik Jedności. Niestety niechobrzanie nie wykorzystali jedenastki i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.