Remis Izolatora na pożegnanie z trzecią ligą

Izolator Boguchwała zremisował we wczorajszym meczu z Orlętami Radzyń Podlaski 1:1. Tym samym podopieczni Andrzeja Szymańskiego pożegnali się z reformowaną III ligą lubelsko-podkarpacką. Biało-zieloni wyszli na prowadzenie w 34. minucie meczu po trafieniu Bartosza Karwata. Gracze Orląt doprowadzili do wyrównania w 52. minucie spotkania. Gola na wagę remisu zdobył Damian Szpak. Pechową kontuzję odniósł niestety Paweł Dziedzic.

III liga lubelsko-podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:1

Biało-zieloni w obecnym sezonie zgromadzili na swoim koncie 29 punktów, na które złożyło się 8 zwycięstw, 5 remisów i 21 porażek. Bilans bramkowy "Izolacji" to 42 bramki zdobyte i aż 74 stracone. Kończąca się w sobotę III liga lubelsko-podkarpacka przejdzie reorganizację w przyszłym sezonie. Z każdej ligi spadnie drużyna z ósmego lub niższego miejsca. Drużynę z ósmego miejsca uratować może sytuacja, w której awans do II ligi w barażach wywalczy zwycięzca rozgrywek - Motor Lublin. W przypadku przegranej mistrza w lidze utrzymają się drużyny z miejsc 1-7, a cała liga będzie liczyć 18 zespołów. 18 drużyn zagra również w przyszłym sezonie w IV lidze podkarpackiej.