Izolator remisuje z Hetmanem. Kolejna porażka Jedności

3 maja rozegrane zostały spotkania III i IV ligi. Piłkarze Izolatora ostatni raz z 3 punktów cieszyli się w listopadzie 2015 roku. Wtorkowy remis z Hetmanem Zamość był dla boguchwalskiej drużyny 9 kolejnym spotkaniem bez zwycięstwa. Biało-zieloni prowadzili do przerwy 1:0 po trafieniu Bartosza Karwata, jednak goście wyrównali w 69. minucie po golu Mychajło Kaznokhi.

KS Wiązownica bez większych problemów pokonał na własnym stadionie Jedność Niechobrz. Od początku spotkania większą inicjatywę wykazywali gospodarze, którzy kontrolowali pole gry. W 31. minucie nieprzepisowo w polu karnym zatrzymywany był jeden z zawodników miejscowych. Rzut karny na gola zamienił Mateusz Hołub. W drugiej połowie nadal atakowali gospodarze, a Jedność starała się szukać okazji z kontry. W 63. minucie na 2:0 podwyższył ponownie Hołub ustalając wynik spotkania. Po wtorkowym spotkaniu drużyna z Niechobrza spadła na ostatnią pozycję w tabeli.