Aktualności

Wszystkie aktualności

Przegrana Izolatora w Rzeszowie. Przegrana Jedności w Krasnem

Dwubramkową porażką zakończył się pierwszy mecz Izolatora w 2016 roku. Drużyna z Boguchwała uległa na wyjeździe Resovii 2:0. Od pierwszych minut sobotniego spotkania w Rzeszowie stroną przeważającą byli gospodarze. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy wynik spotkania otworzył Bartłomiej Buczek. Druga połowa rozpoczęła się podobnie do pierwszej odsłony meczu. Atakowała Resovia, a Izolator starał się bronić i wyprowadzać kontrataki. Wynik spotkania w 70. minucie ustalił Michał Daniel. Od wyższego wyniku porażki zespół z Boguchwały uchroniły interwencje Miłosza Lewandowskiego. W pierwszym tegorocznym spotkaniu nie mogli wystąpić pauzujący za kartki Jacek Tyburczy oraz Paweł Dziedzic, Arkadiusz Burak i Patryk Róg. Natomiast po raz pierwszy w ligowym spotkaniu zagrali Kamil Chmielowski, Łukasz Zych oraz wychowanek Izolatora Krystian Wilk. W Wielką Sobotę na IzoArenie drużyna z Boguchwały zagra z liderem III ligi - Motorem Lublin. Start godz. 11:00.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka:
CWKS Resovia Rzeszów - ZKS Izolator Boguchwała 2:0

Jedność Niechobrz przegrała w wyjazdowym meczu 16. kolejki IV ligi podkarpackiej z Crasnovią Krasne. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła chwilę przed przerwą, a druga zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Autorem dwóch pierwszych trafień był Patryk Rusin sprowadzony zimą z KS Zaczernie. Wynik spotkania na 3L0 dla miejscowych ustalił Rafał Szczepański. Piłkarze Jedności Niechobrz kończyli to spotkanie w osłabieniu. W 80. minucie spotkania czerwoną kartką ukarany został Damian Rak.