Aktualności

Wszystkie aktualności

Porażka na początek rundy rewanżowej

Izolator Boguchwała od porażki rozpoczął rundę rewanżową. Biało-zieloni zostali pokonani przez Polonię Przemyśl 2:1.

Izolator musiał radzić sobie bez pauzującego za kartki Bartosza Karwata oraz chorego Arkadiusza Buraka. Pomimo okazji bramkowych dla oby drużyn, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W pierwszych minutach drugiej odsłony lepiej na murawie prezentował się Izolator. Niestety to gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Błąd defensywy biało-zielonych wykorzystał Arkadiusz Gosa. Błyskawicznie, bo zaledwie po 7 minutach, wyrównał Krzysztof Szymański, dla którego było to dziesiąte trafienie w sezonie. Polonia odpowiedziała jeszcze szybciej i już 5 minut później zdobyła zwycięskiego gola.

W sobotę Izolator rozegra ostatni mecz ligowy w 2015 roku. Na IzoArenie podejmie Lewart Lubartów.