Aktualności

Wszystkie aktualności

Izolator - JKS 0:1. Jedność - Błękitni 0:1

Szósta porażka z rzędu

Po wczorajszym zaciętym pojedynku na IzoArenie JKS Jarosław pokonał drużynę Izolatora Boguchwała 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 32. minucie Kacper Rop. W pierwszej połowie inicjatywa leżała po stronie gości, którzy już w 13. minucie spróbowali pokonać Dawida Świdra. Biało-zieloni odpowiedzieli groźną akcją, jednak dogodnej sytuacji nie wykorzystał Szymański. W 32. minucie mocne uderzenie Rafała Kycki wybił Świder. Piłka trafiła jednak prosto do Kacpra Ropa, który z dobitki zdobył zwycięskiego gola. Po zmianie stron jarosławianie oddali inicjatywę gospodarzom. Jednak po strzale z dystansu Hajnasa i wybiciu golkipera JKS-u, dobitka Szymańskiego przeleciała ponad poprzeczką. Szczęścia brakowało także przyjezdnym - 2 poprzeczki i jeden słupek uratowały boguchwalan przed stratą kolejnych goli. Losy spotkania dwukrotnie próbował odmienić Karwat, lecz w obu przypadkach piłka minęła cel.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - JKS 1909 Jarosław 0:1

Skromne zwycięstwo Błekitnych

W zaległym meczu 6. kolejki IV ligi podkarpackiej Błękitni Ropczyce pokonali na stadionie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Niechobrzu miejscową Jedność 1:0. Goście byli stroną przeważającą, a obrona Jedności poddała się dopiero w 75. minucie, gdy Łukasza Kalandyka pokonał Jakub Szewczyk. Niechobrzanie z trzema punktami na koncie zajmują przedostatnią pozycję w tabeli.