Niezasłużona porażka Izolatora. Pierwsze zwycięstwo Novi

Niezasłużona porażka

W spotkaniu 7. kolejki III ligi Izolatorowi niestety nie udało się przełamać serii porażek. Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna Chełmianki. Biało-zieloni przerwali ten fragment gry w 14. minucie, kiedy asystę Damiana Karwackiego na gola zamienił Adrian Sitek. Gdy wydawało się, że Izolator kontroluje przebieg spotkania, obrońcy "Izolacji" pozostawili w polu karnym Łukasza Jankowskiego, który strzałem z woleja pokonał Dawida Świdra. W drugiej połowie bliżej objęcia prowadzenia byli goście. Przed utratą gola uratowała biało-zielonych m.in. poprzeczka oraz ofiarna interwencja Zbigniewa Dąbka. Zwycięskie trafienie dla przyjezdnych padło po kontrowersyjnym rzucie karnym. "Jedenastkę" na gola zamienił Ołeksij Prytulak. Choć Izolator zagrał słabe spotkanie, to porażka była by mniej przykra, gdyby nie słaba postawa arbitra.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka:
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 1:2

Pierwsze zwycięstwo Novi. Iskra nadal bez punktów

Po dwóch wygranych spotkaniach z rzędu, Grom Mogielnica musiał uznać wyższość dobrze dysponowanego zespołu LKS Jasionka. W wyjazdowym spotkaniu mogielniczanie przegrali 1:4. Upragnione 3 punkty zdobyła natomiast drużyna z Nosówki. Novi pokonali na własnym boisku Orła Wysoka Głogowska 2:1. Obie bramki zdobył Bartłomiej Przybyło. Niestety w czwartym kolejnym meczu Iskrze Zgłobień nie udało się zdobyć choćby jednego punktu. Rywale z Zaczernia szybko objęli prowadzenie po składnej akcji i błędach w kryciu zgłobieńskich defensorów. Po kilkunastu minutach odpowiedział 17-letni napastnik Iskry, Maciej Oparowski, który wykorzystał błąd bramkarza. Niestety w drugiej części gry piłkarze z Zaczernia wykorzystali stratę w środku pola i zdobyli decydującą bramkę.