Aktualności

Wszystkie aktualności

Jedność przełamuje złą passę. Izolator przegrywa w Tomaszowie

Czwarta porażka z rzędu

Izolator Boguchwała przegrał w wyjazdowym meczu 6. kolejki III ligi z Tomasovią 0:2. Spotkanie rozpoczęło się od groźnej akcji biało-zielonych już w 4 minucie, kiedy to na bramkę uderzał Damian Karwacki. Tomasovia odpowiedziała akcjami Igora Paskiva, który trafił w słupek bramki Izolatora. Podczas pierwszej połowy, jak i podczas całego meczu inicjatywa na boisku należała do tomaszowian. Mimo kilku groźnych okazji gospodarzy, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. O wyniku spotkania ponownie zdecydowała końcówka. Gospodarze wyszli na prowadzenie dopiero w 77. minucie po golu Siergiej Iwliewa. Na cztery minuty przed końcem spotkania "Izolację" dobił Krzysztof Zawiślak. Piłkarze z Boguchwały do końca walczyli o zmianę wyniku, lecz tak jak podczas całego meczu brakowało im precyzji. Dla Izolatora była to czwarta porażka z rzędu.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka:
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - ZKS Izolator Boguchwała 2:0

Przełamanie Jedności

Po nieudanym początku sezonu drużyna z Niechobrza przełamała złą passę i zwyciężyła na własnym stadionie z Sokołem Sokolniki. Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie, kiedy to do bramki gości trafiali Dominik Grzebyk i Konrad Wrona. Dzięki zwycięstwu Jedność opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Niechobrzanie kolejne spotkanie rozegrają w środę 9 września. Na własnym terenie podejmą Błękitnych Ropczyce.

IV liga grupa podkarpacka:
LKS Jedność Niechobrz - LKS Sokół Sokolniki 2:0

Wygrana Gromu, porażki beniaminków

Grom Mogielnica odniósł drugie zwycięstwo sezonie. Mogielniczanie na własnym terenie pokonali drużynę Trzcianki Trzciana 2:1. Dzięki zwycięstwu Grom zajmuje 5 miejsce w tabeli. Trzecia seria spotkań w A-klasie niestety nie była udana dla beniaminków z terenu gminy. Iskra Zgłobień przegrała z Granitem Wysoka Strzyżowska 0:1. O wyniku wyrównanego spotkania zdecydował jeden błąd golkipera ze Zgłobnia. Nie powiodło się także zespołowi z Nosówki, który przegrał z rzeszowską Koroną 0:4.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - LKS Trzcianka Trzciana 2:1
LKS Iskra Zgłobień - KS Granit Wysoka Strzyżowska 0:1
KS Korona Rzeszów - Novi Nosówka 4:0

Grad bramek w Dobrzechowie

W spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek klasy B pomiędzy Koroną Dobrzechów, a Płomykiem Lutoryż padło osiem bramek. Niestety pięć z nich przypadło gospodarzom, a "ojcem sukcesu" Korony był napastnik Robert Klimek, który zdobył aż 4 bramki.