Resovia wygrywa na IzoArenie. Nieudana inauguracja "A-klasowców"

Wygrana Resovii "rzutem na taśmę"

Izolator Boguchwała zanotował pierwszą porażkę w sezonie. W trzeciej kolejce spotkań biało-zieloni przegrali na IzoArenie z Resovią 2:1. Gospodarze zaczęli dochodzić do głosu po pierwszym kwadransie gry, a rzeszowska obrona poddała się w 29. minucie. Prostopadłe podanie Szymańskiego wykorzystał Adrian Sitek. Izolator stworzył jeszcze kilka groźnych sytuacji jednak nie zakończonych trafieniem. W drugiej połowie mocniej zaatakowała Resovia. Pierwsza bramka dla rzeszowian padła po rzucie rożnym, kiedy to zamieszanie w polu karnym wykorzystał Bieniasz. Drugi gol dla gości padł na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Kontrę oraz błąd biało-zielonych w obronie wykorzystał Kamil Kmiotek. Przed Izolatorem kolejne trudne spotkanie. W sobotę w Lublinie Izolator powalczy z Motorem.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka
ZKS Izolator Boguchwała - CWKS Resovia Rzeszów 1:2

Druga przegrana Jedności

Kolbuszowianka wygrała z Jednością Niechobrz 1:0. Podopieczni Waldemara Mazurka są jedną z pięciu ekip, które w tym sezonie zdobyły komplet punktów. Jedyny gol dla Kolbuszowianki padł już w 10. minucie, a jego autorem był Tomasz Paśko. Jedność po dwóch kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli IV ligi.

IV liga, grupa podkarpacka
KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa - LKS Jedność Niechobrz 1:0

Trudna inauguracja sezonu dla Iskry i Gromu

Nieudanie rozgrywki w klasie A rozpoczęła Iskra Zgłobień, która na własnym stadionie przegrała z LKS Jasionka 0:2. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Marcin Pilecki i Jarosław Kuter. Piłkarze ze Zgłobnia, groźni w szybkich kontratakach, nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza z Jasionki. Goście mogli się pokusić o wyższy wynik jednak seryjnie marnowali okazje. Kolejny beniaminek - Novi Nosówka - bezbramkowo zremisował w Niebylcu. Natomiast doświadczony w A-klasowych "bojach" Grom Mogielnica przegrał w wyjazdowym meczu z tyczyńskim Strugiem 1:0. Bramkę dla gospodarzy zdobył Dominik Ferenc.