Inauguracja piłkarskiej III i IV ligi. Wygrana Izolatora, przegrana Jedności

Izolator Boguchwała zwyciężył 1:0 z Polonią Przemyśl w sobotnim, inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej. Tylko pierwsza akcja gości w 1. minucie spotkania "napędziła stracha" kibicom Izolatora. Kolejne okazje dla Polonii nie były już tak groźne, a strzały mijały bramkę Lewandowskiego. W kolejnych minutach to Izolator prowadził grę. Biało-zieloni zanim zdobyli gola na wagę trzech punktów stworzyli sobie co najmniej 3 znakomite okazje do zdobycia bramki. Najbliżej strzelenia gola był Szymański, który po dośrodkowaniu z prawej strony oddał strzał w słupek. Bardzo dobrą okazję miał także Bartosz Karwat, który oddał zbyt lekki strzał, ostatecznie wyłapany przez Krzanowskiego. Biało-zieloni zdobyli gola tuż przed przerwą. Konrad Cupryś wypatrzył znakomicie wybiegającego na pozycję Damiana Karwackiego. Debiutujący zawodnik Izolatora pokonał Krzanowskiego z najbliższej odległości.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo sennie. Poloniści niespecjalnie kwapili się do ataków i czekali na ataki Izolatora. Wraz z końcem spotkania goście byli coraz groźniejsi. Końcówka meczu mogła przyprawić kibiców o ból głowy, ale grający w "dziesiątkę" rywale nie zdołali wyrównać. Izolator mógł podwyższyć prowadzenie po strzale Patryka Roga, który zauważył wysuniętego bramkarza Polonii i oddał strzał z daleka. Piłka jedynie "ostemplowała" poprzeczkę. Przed Izolatorem napięty tydzień. W środę biało-zieloni zagrają na wyjeździe z Lewartem Lubartów. W sobotę kolejny pojedynek na IzoArenie z Resovią.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka
ZKS Izolator Boguchwała - MKS Polonia Przemyśl 1:0

Jedność Niechobrz nie miała większych szans w meczu z Crasnovią Krasne inaugurującym rozgrywki IV ligi. Crasnovia otworzyła worek z bramkami w 37. minucie. Gola zdobył wówczas Adrian Szyszka. Było to jedyne trafienie w pierwsze połowie meczu. W drugiej części spotkania kibice zobaczyli cztery bramki. Najpierw w 66. minucie podwyższył Michał Chmiel, a gdy kolejną bramkę w 82. minucie zdobył Kamil Kot wiadomo było, że Crasnovia nie przegra tego pojedynku. Honorowego gola dla Jedności zdobył w 84. minucie Michał Worosz. Cztery minuty później wynik meczu na 4:1 dla Crasnovii ustalił Sławomir Rozborski.