Podział punktów na pożegnanie "B-klasy". Juniorzy Izolatora mistrzami

Novi - Iskra

Zwycięstwo na zakończenie

W niedzielę, wyjazdowym meczem w Rzeszowie, Jedność Niechobrz zakończyła sezon w klasie okręgowej. Mistrz pokonał Resovię II Rzeszów 1:0, a jedyną bramkę zdobył Michał Mularczyk. Jedność zakończyła sezon z 68 punktami - o 18 więcej od drużyn z Grodziska i Stobiernej. Tym samym poprawiła własny rekord przewagi punktowej z sezonu 2012/2013. Niechobrzanie zanotowali 21 zwycięstw, 5 remisów i tylko 4 porażki.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów:
CWKS Resovia II Rzeszów - LKS Jedność Niechobrz 0:1

Strug lepszy w meczu o prestiż

Mecz Gromu Mogielnica ze Strugiem Tyczyn nie wnosił większych zmian w tabeli. Zarówno jednej jak i drugiej drużynie nie groził ani spadek, ani awans do ścisłej czołówki. Pierwsza połowa nie przyniosła żadnej bramki, choć kibice zobaczyli dużo walki niezłą piłkę po obydwu stronach. W drugiej połowie oba zespoły stwarzały sobie bramkowe sytuacje, jednak to gospodarze zdobyli zwycięskiego gola. Piłkarze z Mogielnicy zakończyli sezon na 8. miejscu, z 11 zwycięstwami, 14 porażkami i 1 remisem na koncie.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
MKS Strug Tyczyn - LKS Grom Mogielnica 1:0

Podział punktów na pożegnanie "B-klasy"

Piłkarze ze Zgłobnia i Nosówki podzielili się punktami w pożegnalnym meczu z klasą B. Jeszcze przed przerwą derbowy patent na zdobywanie bramek potwierdził Sławomir Bereś, który pięknym strzałem z rzutu wolnego dał Iskrze prowadzenie. Po godzinie gry, bramką z rzutu karnego, wyrównał Adrian Rogala i ten wynik utrzymał się do końca. W Lutoryżu Płomyk wysoko przegrał z Grunwaldem Budziwój 3:9, który pomimo porażki utrzymał się na 3. miejscu w tabeli. Mistrz B-klasy ze Zgłobnia odniósł 20 zwycięstw oraz 1 remis i 1 porażkę, strzelając aż 82 bramki. Równie bramkostrzelni Novi - 78 goli - odnieśli 16 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Lutoryżanie zwyciężali 13-krotnie, natomiast w 6 spotkaniach rywale okazali się lepsi.

Klasa B, grupa: Rzeszów II - Strzyżów:
Novi Nosówka - LKS Iskra Zgłobień 1:1
LKS Płomyk Lutoryż - Grunwald Budziwój 3:9

Juniorzy Izolatora mistrzami

Po mistrzowsku sezon 2014/15 rozegrali Juniorzy Starsi Izolatora Boguchwała prowadzeni przez trenera Tomasz Głąba, dzięki czemu sięgnęli po mistrzowski tytuł. W kolejnym sezonie biało-zielona młodzież zagra w II Podkarpackiej Lidze Juniorów. Juniorzy Izolatora zajęli pierwsze miejsce w ligowej tabeli zdobywając 70 na 78 możliwych punktów, strzelając 137 bramek i tracąc jedynie 14. Mistrzowie Okręgowej Ligi Juniorów wygrali 23 spotkania, jedno zremisowali  i dwa przegrali. W niektórych spotkaniach Izolator wręcz porażał rywali - 19:1 z Błażowianką, 12:1 z Orłami Rzeszów oraz 11:1 ze Strumykiem Malawa. Awans wywalczony przez drużynę to na pewno jeden z największych sukcesów trenera Tomasz Głąba i jego zawodników.

Natomiast w nowym seniorskim sezonie 2015/2016, który zarazem będzie ostatnim sezonem składającym się z drużyn z lubelskiego i podkarpackiego, kibice zobaczą cztery nowe drużyny. Z czwartej ligi lubelskiej awansowały drużyny Lewartu Lubartów oraz AMSPN Hetmana Zamość. Z Podkarpacia promocję na murawie wywalczyła Polonia Przemyśl oraz Piast Tuczempy.