Przegrana Izolatora z liderem. Jedność powiększa przewagę

Przegrana z liderem wstydu nie przynosi

Izolator Boguchwała przegrał z liderującymi Karpatami Krosno w spotkaniu 31. kolejki 0:1. Tym samym powtórzył się wynik z rundy jesiennej. Jedyną bramkę w meczu rozegranym w Krośnie zdobył Kamil Walaszczyk, który w jesiennym spotkaniu asystował przy zwycięskim trafieniu Karpat na IzoArenie. Dzięki korzystnym wynikom w meczach bezpośrednich rywali (remis Stali Rzeszów z Orłem Przeworsk i Resovii z Avią) Karpaty ponownie odskoczyły na dwa punkty, lekko umacniając swoją pozycję lidera. Niezła passa Izolatora czterech spotkań bez porażki (w tym trzech zwycięstw) została przerwana, ale przegrana z liderem wstydu nie przynosi. W najbliższą niedzielę Izolacja podejmie na IzoArenie JKS Jarosław.

III liga, grupa lubelsko-podkarpacka:
KS Karpaty Krosno - ZKS Izolator Boguchwała 1:0

5 spotkań do końca - 15 punktów przewagi

Jedność Niechobrz, we wczorajszym meczu 25. kolejki klasy okręgowej, pokonała na własnym terenie Wisłok Strzyżów. Jedyną bramkę zdobył Damian Jamróg w 50. minucie meczu. Trzy punkty uratował bramkarz Jedności Łukasz Kalandyk, który na 5. minut przed końcem pojedynku obronił rzut karny. Kolejne potknięcie rywala ze Stobiernej (przegrana z Astą Medynia Głogowska) pozwoliło odskoczyć liderom z Niechobrza na 15 punktów. Do końca rozgrywek pozostało 5 spotkań.