Aktualności

Wszystkie aktualności

Ziomek i Walawender drudzy w turnieju bokserskim w Stalowej Woli

Dwa srebrne medale wywalczyli bokserzy UKS "Gimnasion" Boguchwała podczas Międzywojewódzkiego Turnieju Bokserskiego "Złoty Feniks", który odbył się 16 i 17 maja w Stalowej Woli. W turnieju wzięli udział zawodnicy z województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Adam Ziomek i Konrad Walawender godnie reprezentowali boguchwalski klub przed stalowowolską publicznością zarówno w sobotę jak i podczas niedzielnych finałów. Adam Ziomek, kadet w kategorii wagowej 75 kg, ponownie stosunkiem głosów sędziów 1:2 przegrał walkę finałową z Łukaszem Pawłowskim, zawodnikiem Nowohuckiego Klubu Bokserskiego z Krakowa. Natomiast Konrad Walawender, junior w kategorii wagowej 75 kg, przegrał również na punkty 0:3 z Jakubem Zbyratem z Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego "Wisłok".

Gościem honorowym turnieju był znany podkarpacki bokser wagi super ciężkiej Lucjan Trela.