Izolator wygrywa w Przeworsku

Izolator Boguchwała pokonał na wyjeździe 3:1 przeworskiego Orła w spotkaniu 25. kolejki. Bramki w spotkaniu z Orłem Przeworsk padały tylko w drugiej części meczu. Pierwsza po rzucie karnym podyktowanym za faul na Jacku Tyburczym, którego świetnym podaniem obsłużył Łukasz Wójcik. Dodatkowo faulujący - golkiper gospodarzy musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki, którą został ukarany. Jedenastkę na bramkę w 54. minucie zamienił Bartosz Karwat.

Karwat odegrał kluczową rolę także przy drugiej bramce asystując w 61. minucie Jackowi Tyburczemu. Gospodarze pomimo gry w osłabieniu zdobyli jeszcze kontaktową bramkę, ale wynik został ustalony w 74. minucie przez Zbigniewa Dąbka, który zdobył swojego pierwszego w oficjalnym meczu w barwach Izolacji gola. Asystował z rzutu rożnego Jaromir Skiba.

W niedzielę o 16:00 Izolator na IzoArenie zmierzy się z rzeszowską Stalą.