Aktualności

Wszystkie aktualności

Zasłużona wygrana Izolatora. Inauguracyjne zwycięstwo Jedności

Izolator zasłużenie zgarnął komplet punktów w starciu ze Stalą Kraśnik. Piłkarze z Boguchwały pokonali rywala "tylko" 1:0, choć mogli wygrać 3:0.

Biało-zieloni już w 5. minucie wyszli na prowadzenie. W zamieszaniu pod polem karnym Krzysztof Domin zamknął podanie Arkadiusza Buraka i z ostrego kąta skierował piłkę do siatki. Było to jak się później okazało pierwsze i ostatnie trafienie w tym spotkaniu.

Izolator zaprezentował w pierwszej połowie bardzo dobrą grę, konstruując akcje zarówno skrzydłami jak i środkiem. Sporo pracy miał golkiper gości, który jednak wychodził zwycięsko z pojedynków z zawodnikami "Izolacji". Pod koniec pierwszej połowy ambitniej do gry ruszyli goście, jednak nie poskutkowało to zdobyciem wyrównującej bramki.

Druga połowa była dużo mniej atrakcyjna, chociaż nadal przeważał Izolator. Goście z Kraśnika zagrali bardziej otwartą piłkę, tym samym zostawiając więcej miejsca na własnej połowie. Izolator jednak nie wykorzystał kolejnych okazji do zdobycia bramki. Ostatecznie biało-zieloni zasłużenie zdobyli 3 punkty.

Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 1:0 (1:0)

Jedność wystartowała do rundy wiosennej z pozycji lidera. Na własnym boisku drużyna z Niechobrza podejmowała Dynovię Dynów. Pomimo kilku dogodnych sytuacji Jedności, do przerwy na tablicy widniał wynik 0:0.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wykorzystali brak koncentracji w szeregach Dynovii i w odstępie 5 minut wyszli na dwubramkowe prowadzenie po golach Sebastiana Kłeczka i Łukasza Kalandyka. Zawodnicy z Dynowa szybko się jednak otrząsnęli i po strzale Bartłomieja Chrzana zdobyli kontaktowego gola. Gdy wydawało się, że goście mogą pokusić się o doprowadzenie do remisu, "ostateczny cios" zadał im Damian Jamróg rozstrzygając losy meczu. W końcowych minutach gola dla przyjezdnych ponownie zdobył Bartłomiej Chrzan, który ustalił wynik spotkania na 3:2. Tym samym zespół z Niechobrza prowadzi w tabeli klasy okręgowej już 7 punktami.

LKS Jedność Niechobrz - TS Dynovia Dynów 3:2