Pech nie opuszcza "Izolacji". Zwycięstwa w niższych klasach rozgrywkowych

Drugi mecz z rzędu… drugi "samobój"

Czarna passa Izolatora trwa. Drużyna z Boguchwały po raz kolejny nie zdobyła punktów w meczu ligowym. W wyjazdowym meczu "Izolacja" przegrała z Orlętami Radzyń Podlaski 1:0. Drugi raz z rzędu bramka w meczu padła po samobójczym trafieniu obrońcy biało-zielonych. Już w 3 minucie spotkania piłkę do swojej bramki skierował Adrian Burak. Była to szósta porażka w sezonie, piąty mecz bez zwycięstwa i czwarty bez strzelonej bramki z rzędu. Izolator zajmuje 14 miejsce w tabeli.

Jedność wygrywa z Sokołem

Drużyna Jedności Niechobrz zaprezentowała w Sokołowie Małopolski dobrą grę. Gospodarze otworzyli wynik w 20 minucie spotkania, jednak Jedność zdołała wyrównać jeszcze przed przerwą. Decydujący gol padł w 75 minucie. Drużyna z Niechobrza wykorzystała rzut karny i pokonała Sokoła 2:1. Po ośmiu spotkaniach Jedność traci tylko punkt do lidera klasy okręgowej.

Trudne zwycięstwo w Mogielnicy

W 7. kolejce klasy "A" Grom Mogielnica podejmował na własnym stadionie, zajmującą ostatnie miejsce w tabeli, Galicję Chmielnik. Wydawać by się mogło, że nie będzie większych problemów z pokonaniem "Galicjan". Pomimo przewagi w utrzymaniu piłki, to goście schodzili na przerwę prowadząc 1:0. W drugiej połowie Grom bezskutecznie próbował wyrównać, jednak strzały odbijały się od poprzeczki, bądź słupka. Dopiero po błędzie bramkarza z Chmielnika piłkarzom z Mogielnicy udało się wyrównać. Decydujące trafienie padło kilkanaście minut później. Po błędzie obrońców wynik meczu ustalił Gosztyła. Grom zajmuje 4 miejsce w tabeli tracąc 7 punktów do lidera z Wysokiej Głogowskiej.

Liderzy klasy "B" ponownie wygrywają

Novi Nosówka, Iskra Zgłobień i Płomyk Lutoryż po 6 kolejce nadal przewodzą w klasie "B". W minioną niedzielę wszystkie trzy zespoły odniosły zwycięstwa. Najtrudniejsze zadanie czekało Iskrę, która musiała rywalizować na bardzo trudnym terenie w Czudcu. Piłkarze ze Zgłobnia zwyciężyli 2:1, a rozmiary wygranej mogły być jeszcze wyższe. Drobne problemy w wyjazdowym meczu z Sokołem Grodzisko miał lider z Nosówki. Gospodarze dzielnie bronili się aż do 67 minuty, kiedy to ich opór przełamał Adrian Rogala. Później Novi zdołało zdobyć jeszcze jednego gola i tym samym zwyciężyć po raz piąty w tym sezonie. Dosyć pewnie poradziła sobie drużyna Płomyka Lutoryż w meczu z Grunwaldem Połomia wygrywając 3:0. Dwa trafienia zaliczył będący ostatnio w dobrej formie strzeleckiej Mateusz Uberman.