Aktualności

Wszystkie aktualności

Pech nie opuszcza Izolatora. Porażka z Hetmanem Żółkiewka

Izolator będąc drużyną lepiej zorganizowaną, dłużej utrzymującą się przy piłce i tworzącą więcej zagrożenia pod bramką rywala nie zdołał pokonać w niedzielnym meczu zamykającego tabelę Hetmana Żółkiewka. Rywal, który skupiał się na grze defensywnej, wygrał na IzoArenie 2:1.

Biało-zieloni przez większą część spotkania przebywali na połowie Hetmana, lecz w pierwszej jego części nie tworzyli tak dużo okazji bramkowych jak w drugiej. "Izolacja" zdobyła gola po znakomitej akcji Huberta Bukały, Michała Beresia i kończącego Bartka Karwata.

Niestety na początku drugiej połowy arbiter niezasłużenie upomniał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką kapitana Izolatora Bartka Karwata. Pech nie opuścił boguchwalskiej drużyny, gdy w 67 minucie niefortunną interwencją popisał się bramkarz Dawid Kaszuba, który dośrodkowanie z rzutu rożnego wyrzucił przed swoje pole bramkowe. Z zamieszania skorzystali rywale zdobywając wyrównującego gola.

Izolator nadal dążył do zdobycia bramki, jednak swoich szans nie wykorzystali Rzeźnik, Bereś i Tyburczy. Gdy kibice byli przekonani, że spotkanie zakończy się remisem rywale przeprowadzili atak skrzydłem. Do dogranej w pole karne piłki ruszył napastnik Hetmana i obrońca Izolatora. Interweniujący Zbyszek Dąbek najpierw trafił w piłkę, która odbiła się od nóg rywala, a następnie trafił w jego nogi. Arbiter spotkania podyktował kontrowersyjny rzut karny, który na gola zamienił Koprucha.

Mamy nadzieję, iż limit pecha Izolator już wyczerpał i w jutrzejszym wyjazdowym meczu z Podlasiem Biała Podlaska drużyna zagra skuteczny futbol.

Mecze biało-zielonych na IzoArenie to nie tylko piłkarskie emocje, ale także dobra zabawa. Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale zorganizowało kącik plastyczny, gry w piłkarzyki oraz zabawę z bańkami mydlanymi. Ponadto w przerwie meczu odbył się pokaz freestyle football w wykonaniu grupy Free Time Crew, pokazowy mecz Boguchwalskiej Akademii Piłkarskiej oraz konkurs rzutów karnych dla kibiców Izolatora Boguchwała.

Więcej informacji na stronie: www.zksizolator.eu

fot. UM, MCK