Kolejne zwycięstwo Jedności. 12 goli na 40-lecie Iskry

Pierwsze minuty spotkania klasy okręgowej Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Jedność Niechobrz nie zapowiadały zwycięstwa naszej drużyny. Już w 10 minucie meczu gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak z upływem minut do głosu zaczęli dochodzić piłkarze z Niechobrza. Zaowocowało to zdobyciem wyrównującego gola w 35 minucie meczu. Od początku drugiej połowy Jedność zastosowała wysoki pressing, który rozmontowywał akcje ofensywne Orła. W 58 minucie piłkarze z Niechobrza wyszli na prowadzenie, a po kolejnym kwadransie, trzecim trafieniem, przypieczętowali zwycięstwo. Po pięciu rozegranych meczach Jedność zajmuje czwarte miejsce w tabeli, tracąc jedynie 2 punkty do lidera.

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - LKS Jedność Niechobrz 1:3

W klasie "A" Grom przegrał na własnym stadionie z Koroną Rzeszów. Niepokonana w tym sezonie drużyna z Rzeszowa nie dała szans piłkarzom z Mogielnicy wygrywając 4:0. Po niedzielnym meczu Grom zajmuje 5 miejsce w tabeli rozgrywek.

Klasa A, grupa Rzeszów I
LKS Grom Mogielnica - Korona Rzeszów 0:4

Pierwsze spotkanie w sezonie na własnym stadionie rozegrała drużyna Iskry Zgłobień, która w tym roku obchodzi 40-lecie działalności. Z tej okazji Burmistrz Boguchwały Wiesław Dronka wręczył prezesowi klubu Janowi Pękali okolicznościowy puchar oraz komplety nowych dresów. Cztery dekady piłkarskich zmagań piłkarze ze Zgłobnia uczcili dwunastoma trafieniami. Kamil Ostrowski, który wraca do wysokiej formy, zanotował hat-trick, a po dwa gole Hurganowi Kozłówek strzelili Sławomir Bereś i Bartosz Weres. Goście zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami. Wysokie zwycięstwo pozwoliło awansować drużynie ze Zgłobnia na 3 miejsce w tabeli.

Dobrą formę utrzymują piłkarze z Nosówki. Novi wygrali trzeci mecz z rzędu, pokonując tym razem drużynę z Pstrągowej 5:0 i utrzymując pozycję lidera klasy B. Płomyk Lutoryż zanotował kolejny remis. Drużyna na własnym stadionie podzieliła punkty ze Startem Lubenia.