Aktualności

Wszystkie aktualności

Izolator wygrywa w Kraśniku. Jedność ponownie zwycięsko na własnym terenie. Novi liderem klasy B

Izolator Boguchwała powrócił z Kraśnika z kompletem punktów. Biało-zieloni pokonali kraśnicką Stal 2:1 po bramkach Krzysztofa Szymańskiego oraz kapitana drużyny Bartka Karwata z rzutu karnego. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Mateusza Kłyka.

Izolator wyszedł na kraśnickie boisko w dość eksperymentalnym składzie. Na bramce zadebiutował w oficjalnym spotkaniu drużyny 19-letni Dawid Kaszuba, a drugim młodzieżowcem na murawie był 17-letni Łukasz Wójcik, który wystąpił na pozycji cofniętego napastnika. Szczególnie podobać się mogła gra "Izolacji" w drugiej części meczu. Boguchwalska drużyna pokazała konsekwentną i ambitną grę, którą mogliśmy wcześniej obserwować w spotkaniach sparingowych.

7 września o 15:00 Izolator podejmie na IzoArenie beniaminka ligi Hetmana Żółkiewkę. Już dziś serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Wstęp wolny!

Ze zmiennym szczęściem swoje mecze klasie okręgowej rozgrywa Jedność Niechobrz. Po przegranej w 3 kolejce w Stobiernej, drużyna z Niechobrza wygrała na własnym stadionie ze Startem Brzóza Stadnicka 3:1.

Wyjazd do Przybyszówki nie okazał się szczęśliwy dla piłkarzy z Mogielnicy. "A-klasowa" drużyna zaczęła mecz obiecująco, jednak z minuty na minutę traciła przewagę w środku boiska. Stracona bramka w pierwszej połowie spotkania, też jeszcze nie musiała oznaczać przegranej. Jednak błędy arbitrów sprawiły, iż ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Przybyszówki.

W klasie B Novi odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie pokonując 3:0 Grunwald Budziwój. 5 bramek zobaczyli kibice w Szufnarowej, gdzie Iskra Zgłobień pokonała 4:1 Albatrosa. Drużyna z Nosówki pozostaje liderem klasy B, Płomyk Lutoryż, który zremisował w Czudcu zajmuje 3 miejsce, a Iskra 4.


III liga, grupa lubelsko-podkarpacka
FKS Stal Kraśnik - ZKS Izolator Boguchwała 1:2

Klasa okręgowa, grupa Rzeszów
LKS Jedność Niechobrz - LKS Start Brzóza Stadnicka 3:1

Klasa A, grupa Rzeszów I

KS Przybyszówka - LKS Grom Mogielnica 2:1

Klasa B, grupa Rzeszów II-Strzyżów
KS Grunwald Budziwój - Novi Nosówka 0:3
LKS Czarni Czudec - LKS Płomyk Lutoryż 1:1
LKS Albatros Szufnarowa - LKS Iskra Zgłobień 1:4

Źródło:
www.zksizolator.eu
grom-mogielnica.futbolowo.pl
iskrazglobien.futbolowo.pl
www.90minut.pl

Fot. UM, www.stalkrasnik.pl

Galeria