Aktualności

Wszystkie aktualności

W niedzielę inauguracja sezonu na Izolatorze

W najbliższą niedzielę na stadionie Izo Arena w Boguchwale rozegrany zostanie mecz inaugurujący sezon 2014/2015 III ligi: Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm.

W nowym sezonie drużynę poprowadzi znany nie tylko w Boguchwale i na Podkarpaciu, ale również w całej piłkarskiej Polsce trener Grzegorz Opaliński. "Nowy" szkoleniowiec Izolatora powrócił w rodzinne strony po trzyletniej przerwie, w trakcie której pracował u boku trenera Leszka Ojrzyńskiego w T-Mobile Ekstraklasie w drużynach Korony Kielce oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Z tą ostatnią drużyną wywalczył nie tylko utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, ale także osiągnął najlepszy historyczny wynik drużyny w rozgrywkach w Polsce.

Trener Grzegorz Opaliński pracował z Izolatorem od stycznia 2006 roku do końca sezonu 2010/2011. W trakcie swojej pracy w Boguchwale wywalczył tytuł mistrza IV ligi podkarpackiej premiowanej udziałem w barażach o awans do II ligi wschodniej.

W minioną sobotę Izolator rozegrał ostatnie spotkanie kontrolne przed nowym sezonem. W trakcie przygotowań drużyna rozegrała 7 spotkań sparingowych. Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem Izolatora. Szczególnie cieszy wygrana z rzeszowską Stalą 3:1.

Wyniki napawają optymizmem. W trakcie siedmiu spotkań kontrolnych boguchwalscy piłkarze strzelili rywalom 27 bramek, tracąc 9. Gole dla drużyny zdobywali Krzysztof Szymański 8, Bartek Karwat 7, Michał Bereś 3, Łukasz Wójcik 2. Po jednym trafieniu zdobyli Krzysztof Domin, Paweł Rzeźnik, Jacek Tyburczy, Jaromir Skiba, Hubert Bukała, Szymon Słowik. Jeden gol padł po samobójczym trafieniu zawodnika Jedności Niechobrz.

10 sierpnia, w inauguracyjnym meczu, Izolator podejmie Chełmiankę Chełm. Dla najmłodszych fanów Izolatora Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale zorganizowało liczne atrakcje, m.in. dmuchany plac zabaw oraz konkursy z nagrodami. Start godz. 14:00.

WSTĘP WOLNY - ZAPRASZAMY!

www.zksizolator.pl

Galeria