Aktualności

Wszystkie aktualności

III Otwarte Mistrzostwa Gminy Boguchwała w Siatkówce Plażowej Mężczyzn

Zapraszamy na III Otwarte Mistrzostwa Gminy Boguchwała w Siatkówce Plażowej Mężczyzn organizowane przez Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczne "Lubcza". Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę. Główną areną zmagań będzie boisko przy Szkole Podstawowej w Woli Zgłobieńskiej. Tam o godzinie 9:30 odbędzie się losowanie grup eliminacyjnych.

Turniej rozgrywany będzie na 4 boiskach: Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej, Domek Myśliwski w Woli Zgłobieńskiej, Zespół Szkół w Racławówce oraz nowo powstałe boisko przy stadionie Klubu Sportowego "Iskra” w Zgłobniu. 

Rywalizacja w I rundzie składać się będzie z 4 grup, w każdej zagra po 8 ekip. Każda z nich zmagać się będzie na jednym z boisk, a o wszystkim zadecyduje losowanie. Zmagania w grupach prowadzone będą w oddzielnym systemie brazylijskim na 8 drużyn. Czterech zwycięzców grup spotka się w półfinałach na boisku przy Szkole Podstawowej w Woli Zgłobieńskiej, zgodnie z wcześniej rozlosowaną drabinką. Sędzią głównym zawodów będzie Pan Andrzej Charzewski ze Strzyżowa. 

Zainteresowanie tegorocznym Turniejem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Chęć gry wyraziło 44 pary, lecz ze względów organizacyjnych wystartuje tylko 32 z nich. Do sobotniej rywalizacji przystąpią pary z całego Podkarpacia. 


więcej: www.sstlubcza.com