Aktualności

Wszystkie aktualności

Niedziela z Bankiem Spółdzielczym w Niechobrzu

29 czerwca na stadionie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Niechobrzu odbył się piknik integracyjny pod nazwą "Niedziela z Bankiem Spółdzielczym w Niechobrzu". Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Niechobrzu w ramach ogólnopolskich obchodów "Spółdzielczości Bankowej" objętych patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, pod hasłem "25-lecie Wolności".

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej rozpoczęły się o godzinie 14-tej oficjalnym powitaniem przybyłych gości przez Zarząd Banku Spółdzielczego w Niechobrzu. Następnie imprezę uświetniły występy artystyczne dzieci i młodzieży z Lokalnego Ośrodka Kultury "RAZEM" w Niechobrzu: grupy tanecznej Poping oraz Allien’s oraz uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Niechobrzu. Atrakcją stał się również pokaz sztuk walki KUNG-FU. Na scenie nie zabrakło również Smerfów, Krasnoludków, Księżniczek i innych baśniowych postaci, które przybyły na piknik, by wspólnie z mieszkańcami i klientami Banku bawić się w to wyjątkowe niedzielne popołudnie.

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych, dzieci mogły nieodpłatnie korzystać z miasteczka zabawowego, które oferowało: zjeżdżalnie, trampoliny, zamek dmuchany. Przez cały Piknik dzieci i ich rodzice mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, turniejach, grach i zabawach, nie zabrakło również atrakcji dla dorosłych. W trakcie trwania imprezy funkcjonował bufet obficie zaopatrzony w dania z grilla, doskonałą kawę, herbatę, napoje zimne, słodycze oraz lody. Słowem dla każdego coś dobrego!

Przy specjalnie przygotowanym stoisku promocyjnym można było zasięgnąć informacji odnośnie ofert i działalności Banku Spółdzielczego w Niechobrzu. 

W miłej i przyjaznej atmosferze o godzinie 17:00 rozpoczęła się wspólna biesiada z zespołem "Seven" oraz wodzirejem.

Galeria