Aktualności

Wszystkie aktualności

Zaproszenie na Boguchwalskie Targi Przedsiębiorczości

Pierwsze Boguchwalskie Targi Przedsiębiorczości to wydarzenie stworzone z myślą o przedsiębiorcach oraz osobach, które przymierzają się do uruchomienia własnej działalności gospodarczej, jak również dla poszukujących pracy, lub wykonawcy danych usług z wielu segmentów gospodarki.

24 stycznia, w budynku zabytkowego Starego Spichlerza - sercu boguchwalskiego Rynku, siedzibie Klubu Przedsiębiorców Gminy Boguchwała, będzie możliwość zapoznania się z ofertą usług wspomagających budowanie, rozwój i prowadzenie biznesu. Dla odwiedzających, Boguchwalskie Targi Przedsiębiorczości będą doskonałą okazją na znalezienie optymalnych rozwiązań dla własnej firmy, a równocześnie do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. Części wystawienniczej Targów, towarzyszyć będzie część warsztatowa, w której znajdzie się wiele prelekcji o tematyce biznesowej.

Dla Kogo?

Dla przedsiębiorców, startupów i osób planujących rozpocząć własną działalność na terenie miasta i gminy Boguchwała.

Opis warsztatu:

Boguchwalskie Forum Rozwoju Sp. z.o.o, Klub Przedsiębiorców Gminy Boguchwała zaprosi ekspertów w obszarze doradztwa biznesowego, którzy podczas dnia targów będą udzielać wsparcia początkującym ale i już doświadczonym przedsiębiorcom z terenu Gminy Boguchwała w zakresie prawa finansowego, US, ZUS; nowej rzeczywistości na rynku pracy po podwyżce płacy minimalnej; opowiedzą jak skutecznie szukać nowych pracowników oraz motywować istniejący zespół do efektywnej pracy. Przewidziane są również Indywidualne konsultacje z pracownikami urzędu pracy, podczas których odpowiedzą na wszelkie pytania związane z legalizacją zatrudnienia obcokrajowców w Polsce oraz programach pomocowych w zatrudnieniu osób bezrobotnych.

BFR Sp. z.o.o. udostępni salę obsługi Targowicy (działająca sala restauracyjna Genius Loci) jako miejsce wystawiennicze Przedsiębiorstw z różnych branż, aby mogli przedstawić swoje usługi odwiedzającym targi, nawiązać nowe kontakty biznesowe; BFR przygotuje działającą w tle prezentacje o firmach uczestniczących w targach oraz ich broszurę reklamową. Odwiedzający targi będą mogli zostawić swoje CV w przypadku poszukiwania pracy lub zapoznać się i skorzystać z oferty goszczących wystawców. Ponadto udostępniona zostanie sala restauracyjna dolna aby skorzystać z oferty mieszczącej się w budynku Starego Spichlerza restauracji, a dla wszystkich odwiedzających targi przewidziana jest gorąca kawa lub herbata.

Co dla odwiedzających?

Poznanie lokalnych przedsiębiorców, ich oferty usług oraz propozycji pracy. Darmowy gorący napój - kawa lub herbata.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/890815189420035

Liczba odsłon: 440
Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2024-01-05
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2024-01-05 09:11
data ostatniej aktualizacji 2024-01-05 09:17
aktualizacja dokonana przez Tomasz Sitek

Data zmiany Zmodyfikował Czynność
2024-01-05 09:17 Tomasz Sitek publikacja treści