Aktualności

Wszystkie aktualności

Podziękowanie za udział w akcji sprzątania świata

Jak co roku, Gmina Boguchwała zaangażowała się w organizację akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2023", poprzez zachęcanie i koordynację działań uczniów i placówek oświatowych.

Kolejna - 30 edycja - akcji sprzątania świata odbyła się w dniach 15-17 września 2023 r. pod hasłem "Sprzątanie świata łączy ludzi". Udział w akcji zadeklarowały wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy, a także boguchwalskie Liceum. Zorganizowano worki i rękawiczki dla uczniów oraz pracowników szkół, którzy chcieli czynnie uczestniczyć w sprzątaniu.

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom, inicjatorom i wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji sprzątania świata w naszej gminie. Dziękujemy dyrektorom i nauczycielom za organizację wydarzeń i promowanie podstaw proekologicznych wśród młodych mieszkańców Gminy Boguchwała.

Szczególne podziękowania należą się uczniom, aktywnie i licznie uczestniczącym w akcji. "Sprzątanie Świata - Polska" to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Pamiętajmy jednak, aby dbać o środowisko każdego dnia, nie tylko w czasie akcji.

fot. SP Boguchwała, SP Mogielnica, SP Zgłobień

Liczba odsłon: 635
Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2023-09-19
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2023-09-19 08:21
data ostatniej aktualizacji 2023-09-19 08:25
aktualizacja dokonana przez Tomasz Sitek

Data zmiany Zmodyfikował Czynność
2023-09-19 08:25 Tomasz Sitek publikacja treści