Aktualności

Wszystkie aktualności

Kolejny Podkarpacki Bazarek już 12 lutego

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale informuje o cyklicznie (raz w miesiącu) organizowanym "Podkarpackim Bazarku".

Inicjatywa ma przede wszystkim realizować koncepcję bezpośredniego kontaktu rolnika z konsumentem. Dotyczy ona szczególnie producentów rolnych, przetwórców, ogrodników, sadowników, pszczelarzy i rękodzielników prowadzących swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego.

"Podkarpacki Bazarek" umożliwia osobom pracującym w szeroko rozumianej branży rolniczej, sprzedaż swoich towarów i wyrobów, a także nawiązanie nowych kontaktów, które będą pomocne w rozwoju ich gospodarstw. "Podkarpacki Bazarek" nie jest adresowany do hurtowników, czy pośredników zajmujących się handlem płodami rolnymi, tylko do indywidualnych producentów oraz wytwórców zdrowej i ekologicznej żywności, a także twórców ludowych.

Kolejny "Bazarek" odbędzie się 12 lutego na terenie PODR w Boguchwale.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferty - link: https://www.podrb.pl/ogolne-informacje/czwarta-edycja-podkarpackiego-bazarku-juz-12-lutego

Liczba odsłon: 2334
Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2022-02-01
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2022-02-01 09:10
data ostatniej aktualizacji
aktualizacja dokonana przez

Data zmiany Zmodyfikował Czynność