36-040 Boguchwała ul. Suszyckich 33 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

36-040 Boguchwała ul. Suszyckich 33 | tel. 17 87 55 200 | um@boguchwala.pl | DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

Wszystkie aktualności

Lista kandydatów w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Boguchwale

29 września 2020 r. w godzinach 12:00-17:00 odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Boguchwale - kadencja 2020-2023. Na podstawie danych przekazanych przez Lokalne Komisje Wyborcze znana jest już lista kandydatów, którzy wezmą udział w wyborach: 

Okręg Wyborczy nr 1 – Boguchwała

Lokal: Szkoła Podstawowa im. Generała Stanisława Maczka w Boguchwale

Lista kandydatów na Radnych:

  1. Bielenda Julia
  2. Kamiński Radosław
  3. Kąkol Oliwier
  4. Rząsa Wiktoria
  5. Sitek Kamil
  6. Wasylewicz Mateusz
  7. Woźniak Sebastian

Okręg wyborczy nr 2 – Niechobrz

Lokal: Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jegiełły w Niechobrzu

Lista Kandydatów na Radnych:

  1. Bury Patrycja
  2. Byjoś Bartłomiej
  3. Dral Paweł
  4. Hachamowska Oliwia
  5. Kurc Paulina
  6. Migut Patrycja
  7. Ostrowska Gabriela
  8. Pociask Aleksandra

Okręg wyborczy nr 3 – Mogielnica

Lokal: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mogielnicy

Lista Kandydatów na Radnych:

  1. Konopka Julia
  2. Rak Zuzanna
  3. Raszewski Bartosz
  4. Warzocha Natalia

Okręg wyborczy nr 4 – Lutoryż i Zarzecze

Lokal: Szkoła Podstawowa im. ks. Czesława Przystasia w Lutoryżu

Lista Kandydatów na Radnych:

  1. Jajuga Wiktoria
  2. Janik Maja
  3. Leśniak Bartłomiej
  4. Potęcki Jakub
  5. Starmach Oliwia
  6. Wojewoda Kamila

Okręg wyborczy nr 5 – Kielanówka

Lokal: Zespół Szkół w Kielanówce

Lista Kandydatów:

  1. Kliś Bartosz
  2. Sieradzka Aleksandra

Okręg wyborczy nr 6 – Racławówka

Lokal: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Racławówce

Lista kandydatów:

  1. Dragan Maciej
  2. Gałusza Ewa

Okręg wyborczy nr 7 – Zgłobień

Lokal: Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zgłobniu

Lista kandydatów:

  1. Chmiel Marlena
  2. Ciebiera Krystian
  3. Gubernat Izabela
  4. Mik Marlena
  5. Tondera Maja
  6. Wójcik Wiktoria

Okręg wyborczy nr 8 – Wola Zgłobieńska

Lokal: Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej

Lista Kandydatów:

  1. Baran Natalia
  2. Worek Błażej

Okręg Wyborczy nr 9 – Nosówka

Lokal: Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Nosówce

Lista kandydatów:

  1. Baran Kamila
  2. Grochmal Rosanna
  3. Kuźniar Kacper
  4. Materna Martyna

Prawo do oddania głosu w wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej przysługuje osobie zamieszkałej na terenie miejscowości w danym okręgu wyborczym, która w dniu wyborów ma ukończone 10 lat i nie ukończyła 19 lat. Zachęcamy do udziału w głosowaniu. 

 

Liczba odsłon: 577
  • Data aktualizacji: 2020-10-27 07:47
  • |
  • Licznik odwiedzin: 13 578 892