Wysokie zwycięstwa drużyn Lubczy

Pierwszy zespół Lubczy w ostatnim meczu sezonu rywalizował w Niechobrzu z AZSem Rzeszów. Drużyna z Rzeszowa potrzebowała zwycięstwa, aby przedłużyć swoje szanse na utrzymanie w rozgrywkach, ale to Lubcza przeważała na boisku. Dwa pierwsze sety zakończyły się wygranymi gospodarzy do 17 i 15. Drużyna z Racławówki grała dużo skuteczniej w ataku, prezentując kilka efektownych akcji. W trzeciej partii AZS poderwał się do walki i początkowo wypracował pięciopunktową zaliczkę, ale w drugiej części seta Lubcza odrobiła całość strat i wygrała do 22. Zwycięstwo 3:0 zakończyło sezon dla siatkarzy z Racławówki. Podopieczni trenera Marka Samolewicza zajęli 5. miejsce w tabeli Podkarpackiej 1. Ligi Mężczyzn.

Podkarpacka 1. Liga Mężczyzn:

Lubcza Racławówka – AZS UR Rzeszów 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)

Druga drużyna Lubczy występująca w rozgrywkach Podkarpackiej 2. Ligi Mężczyzn odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując na wyjeździe Sokoła Sieniawa. Gracze z Racławówki nie zagrali najlepszego meczu, ale od początku do końca kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i nie pozwolili sobie na stratę seta. Szansę gry w tym spotkaniu otrzymali zawodnicy, którzy do tej pory grali w mniejszym wymiarze czasu. Lubcza II jest już pewna brązowego medalu. W sobotę 7 marca zespół prowadzony przez trenera Mateusza Hołobuta zagra ostatni mecz w sezonie. W hali w Kielanówce jego przeciwnikiem będzie walczący o mistrzostwo TSV Sanok. Początek spotkania o 17:00.