Aktualności

Wszystkie aktualności

Profesjonalna lekcja z siatkówką uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mogielnicy

2016-04-01
SP Mogielnica

Jak we wszystkim, tak i w sporcie młodzi ludzie potrzebują dobrych wzorców. Mając na uwadze tę maksymę, w czwartek w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mogielnicy zorganizowany został dla uczniów klasy drugiej i trzeciej wyjazd na mecz piłki siatkowej pomiędzy drużynami Asseco Resovii Rzeszów i MKS Będzin. Celem wyjazdu było propagowanie wśród dzieci piłki siatkowej na najwyższym poziomie rozgrywkowym oraz kształtowanie właściwych postaw kulturalnego kibica już od najmłodszych lat.

Widowisko siatkarskie przyniosło wiele emocji i zakończyło się zwycięstwem siedmiokrotnych mistrzów Polski w stosunku 3:1, a uczniowie zobaczyli na parkiecie takie znane nazwiska jak: Bartosz Kurek, Fabian Drzyzga, Krzysztof Ignaczak czy Olieg Achrem. W czasie spotkania oraz po meczu uczniowie mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć, a niektórym udało się uzyskać od swoich sportowych idoli nawet autografy. Dla większości młodych kibiców z Mogielnicy był to pierwszy udział w meczu tej klasy rozgrywek, na tak dużej hali sportowej i przy tak wspaniałej atmosferze oraz głośnym dopingu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mogielnicy Łukasz Bubicz oraz nauczyciele ks. dr Mariusz Godek i Łukasz Gajdek pragną serdecznie podziękować panu Mirosławowi Szalasze za ogromny wkład i pomoc przy organizacji całej wycieczki.

źródło i fot. spmogielnica.pl

Metryka dokumentu:
data wytworzenia informacji 2016-04-01
opublikował Tomasz Sitek
stanowisko Administrator
data publikacji 2016-04-01 11:23
data ostatniej aktualizacji
aktualizacja dokonana przez

Data zmiany Zmodyfikował Czynność