Remis Izolatora w Sanoku. Kolejne zwycięstwo w III lidze kobiet

Izolator Boguchwała w spotkaniu 12. kolejki IV ligi podkarpackiej zremisował na wyjeździe z Ekoballem Sanok. Początek spotkania należał zdecydowanie gospodarzy, jednak obrona Izolatora z bramkarzem Dawidem Kaszubą spisywała się bardzo solidnie. W 36. minucie defensywa Izolatora Boguchwała uległa. Strzał Sebastiana Sobolaka niefortunnie odbił się od Patryka Wiącka i wpadł do siatki obok zaskoczonego obrotem sytuacji Kaszuby. Do przerwy mogło być i 3:0 dla gospodarzy, jednak fenomenalną formą w bramce błyszczał jednak bramkarz "Izolacji". W 49. minucie na skrzydło do Marcina Brogowskiego prostopadłą piłkę zagrał Michał Worosz. Brogowski dośrodkował, a tam świetnie odnalazł się Patryk Zieliński wyrównując wynik spotkania. W 64. minucie Izolację skarcił Bartosz Sieradzki, który po sporym zamieszaniu najlepiej odnalazł się w polu karnym i dał gospodarzom prowadzenie. Atakując dużą ilością zawodników Izolator mocno się odsłaniał i Ekoball zdołał po raz trzeci umieścić piłkę w siatce. Arbiter boczny zasygnalizował jednak pozycję spaloną i bramka nie została uznana. W doliczonym czasie gry, praktycznie w ostatniej akcji meczu, los uśmiechnął się do drużyny z Boguchwały. Piłkę w pole karne zagrał Dominik Pikiel, przebitkę wygrał Patryk Róg, a Zieliński z najbliższej odległości pokonał Krzanowskiego.

IV liga podkarpacka:
Ekoball Stal Sanok - ZKS Izolator Boguchwała 2:2

W 6. kolejce III ligi podkarpackiej kobiet zespół Izolatora rozgrywał swój wyjazdowy mecz w Grodzisku Dolnym. Pierwszy gol padł w 17. minucie meczu po indywidualnej akcji Marii Prugar. Miejscowe zawodniczki próbowały atakować bramkę przyjezdnych ale czujna obrona oraz bramkarka "Izolacji" nie pozwoliły na zbyt wiele zawodniczkom Grodziszczanki. W 28 i 34 minucie na listę strzelców wpisała się Sylwia Witalec. W 79. minucie po pięknym strzale wynik spotkania na 4:0 ustaliła Anna Brzuszek.

III liga podkarpacka kobiet:
LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne -ZKS Izolator Boguchwała 0:4

W 11. kolejce klasy okręgowej Jedność podejmowała na własnym boisku lidera ligi z Głogowa. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. W 29. minucie Rachwalski dośrodkował do Łukasza Kalandyka, który pokonał bramkarza Głogovii. Jednobramkowe prowadzenie Jedności utrzymywało się aż do 74. minuty. Najpierw z rzutu wolnego precyzyjnie uderzył Szkolnik, a 5 minut później Hajkowicz strzałem głową pokonał Jodłowskiego. Piłkarze z Niechobrza już nie pierwszy raz pokazali, że są mistrzami gry w czasie doliczonym. Tym razem wyrównanie po dograniu trenera Sebastiana Kłeczka zapewnił Sebastian Bednarski.

Klasa okręgowa:
LKS Jedność Niechobrz - Ludowy Klub Sportowy Głogovia Głogów 2:2

Pojedynek Iskry z Hermanem Hermanowa rozpoczął się od szybkiego gola gospodarzy. Już 90 sekund po pierwszym gwizdku do siatki trafił Bogdan Ruszała. W 35. minucie Ruszała odebrał piłkę rywalowi i po rajdzie lewą stroną dograł do Michała Bacia, który podwyższył prowadzenie. W drugiej części gry początkowo żadna z ekip nie była w stanie przejąć inicjatywy. Sytuacja zmieniła się w 54. minucie, kiedy to Iskra wywalczyła rzut wolny. Strzał Ruszały odbił się od poprzeczki, ale jako pierwszy dopadł do niej Dominik Guzy i uderzeniem głową trafił do siatki. W 81. minucie gospodarze pozwolili oddać Adamowi Mikłosiowi strzał zza pola karnego, po który piłka wpadła do siatki przy samym słupku. Już 3 minuty później kontaktową bramkę zdobył Leś. Ostatecznie gospodarze utrzymali prowadzenie i zanotowali na swoim koncie komplet punktów.

Klasa A:
LKS Iskra Zgłobień - LKS Herman Hermanowa 3:2

Grom Mogielnica bez problemów uporał się na własnym boisku z zamykającą tabelę drużyną Orły Pstrągówka, choć pierwsza bramka Daniela Kocurka padła dopiero w 42. minucie. Tuż po przerwie bramkę zdobył Dawid Nawrot, a w 62. minucie Jakub Rzepka. Na 10 minut przed końcem gry wynik ustalił Kocurek. Niedzielne zwycięstwo i pauza Novi Nosówka dała Gromowi prowadzenie w klasie B.

Kompletu punktów nie udało się wywieźć Płomykowi z Godowej. Do przerwy utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie drużyny z Lutoryża po golu Jakuba Boska. Gospodarze odpowiedzieli dopiero w końcówce meczu. W 78. wyrównującego gola strzelił Zamorski. Gospodarze cieszyli się z remisu zaledwie 3 minuty, gdy ich bramkarza pokonał Wardzała. Niestety w samej końcówce pojedynku fatalną interwencję i samobójcze trafienie zaliczył obrońca Płomyka.