Wszystkie aktualności

Wicemistrzynie Polski z OSP Racławówka

2016-09-06
OSP Racławówka / Tomasz Sitek

W dniach 2-4 września Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza dziewcząt z Ochotniczej Straży Pożarnej w Racławówce wywalczyła drugie miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo Pożarniczych MDP według regulaminu CTiF. Zawodniczki z Racławówki zajęły drugie miejsce w konkurencji rozwinięcia bojowego oraz czwarte w biegu sztafetowym z przeszkodami. Ogólny wynik drużyny to 1050,11 punktów. Ponadto w klasyfikacji musztry reprezentantki OSP Racławówka wywalczyły także drugie miejsce za co otrzymały pamiątkowy puchar. Jest to najlepszy wynik z dotychczasowych czerech startów w Mistrzostwach Polski.

Drużynę w składzie: Estera Lantenszleger, Kamila Sapa, Natalia Nowak, Weronika Pasternak, Klaudia Rzucidło, Wiktoria Starzyk, Natalia Kowalik, Katarzyna Puzyniak, Zofia Błaszczak, Emilia Malak do zawodów przygotowali druhowie Leszek Bartyński i Tomasz Kalandyk.

Zarząd OSP serdecznie dziękuje osobom, które wsparły nasz wyjazd i umożliwiły osiągnięcie tak dobrego wyniku.