Polonia lepsza od Izolatora. Grom pokonuje Victorię. Iskra nadal bez zwycięstwa

Izolator Boguchwała uległ w niedzielnym meczu 9. kolejki IV ligi podkarpackiej Polonii Przemyśl 0:1. Polonia wyszła na prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej części gry po golu Michała Szpakowskiego. W drugiej części gry gospodarze próbowali wyrównać stan rywalizacji, jednak mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem drużyny z Przemyśla. Była to trzecia porażka Izolatora z rzędu.

IV liga podkarpacka:
ZKS Izolator Boguchwała - MKS Polonia Przemyśl 0:1

Znacznie lepiej poradziła sobie dziewczęca drużyna Izolatora. Mecz z Olimpią Pysznica rozegrany został w trudnych warunkach atmosferycznych, grząskie boisko i padająca mżawka nie ułatwiały gry obu zespołom. Wyrównana pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Mecz do samego końca trzymał w napięciu, a kibice mogli zobaczyć wiele sytuacji podbramkowych. Lepiej swoje szanse wykorzystały zawodniczki Izolatora, które jeszcze dwukrotnie umieściły piłkę w siatce rywalek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2. Bramki dla Izolatora zdobyły: Izabela Bać, Wiktoria Krzysztoń oraz Klaudia Majer. Nie można pominąć faktu, że mecz rozegrany został w cieniu tragedii młodej zawodniczki Olimpii, która ucierpiała w wypadku samochodowym i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

III liga kobiet:
ZKS Izolator Boguchwała - LZS Olimpia Pysznica 3:2

Pomimo braków kadrowych Grom Mogielnica pokonał na własnym terenie Victorię Budy Głogowskie. Bramkę na wagę zwycięstwa w drugiej połowie gry zdobył Damian Wiącek. Dzięki wygranej piłkarze z Mogielnicy awansowali na 6 miejsce w tabeli.

Pierwszego zwycięstwa w sezonie nie zdołali odnieść piłkarze Iskry, którzy ulegli w Zgłobniu drużynie z Trzebowniska. Pierwsza połowa lepiej układała się dla gości. Jako pierwszy do siatki trafił Kamiński. Prowadzenie gości mogło być wyższe, lecz w bramce Iskry dobrze spisywał się Mateusz Drzał. W pierwszym kwadransie drugiej odsłony meczu piłkarze ze Zgłobnia mieli kilka doskonałych okazji do zdobycia gola, ale brakowało im szczęścia i piłka nieznacznie mijała bramkę. Niewykorzystane sytuacje się zemściły. Rywale w krótkim odstępie czasu przeprowadzili trzy kontry i wszystkie zamienili na gole. Iskra do samego końca ambitnie walczyła choćby o gola honorowego i w końcu dopięła swego. Do siatki gości trafił Bartosz Worosz strzałem z rzutu karnego po faulu na Rytkiewiczu.

Klasa A, grupa Rzeszów I:
LKS Grom Mogielnica - Victoria Budy Głogowskie 1:0
LKS Iskra Zgłobień - LKS Trzebownisko 1:4

Bez zwycięstwa pozostaje także Płomyk. Drużyna z Lutoryża przegrała na własnym terenie z Albatrosem Szufnarowa. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie a skuteczniejsi okazali się gracze z Szufnarowej, którzy zwyciężyli 6:2

Klasa B, grupa Rzeszów II - Strzyżów:
LKS Płomyk Lutoryż - LKS Albatros Szufnarowa 2:6

Mecz klasy okręgowej Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Jedność Niechobrz oraz Klasy B Start Lubenia - Novi Nosówka zostały odwołane z powodu złych stanów boisk.